PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
MODNE DŹWIĘKI - KROPLA W MORZU

MODNE DŹWIĘKI - KROPLA W MORZU

Charakterystyczny głos Wiktora Zborowskiego i jego "Kropla w morzu" - czyli album ukazujący przekrój bogatego dorobku artystycznego aktora.

Dziś 22. listopada 2011 swoją premierę ma płyta prezentująca piosenki w wykonaniu Wiktora Zborowskiego, jednego z najbardziej charakterystycznych aktorów polskiej sceny.

 

Miał zostać koszykarzem, lecz aktorskie korzenie okazały się silniejsze - jego dziadkowie poznali się uczestnicząc w amatorskim przedstawieniu (babcia grała, a dziadek był suflerem), jego wujem jest znakomity Jan Kobuszewski, a ciotką Hanna Zemrzuska. Niepospolite poczucie humoru i dar rozśmieszania innych sprawiły, że grał w wielu wspaniałych polskich komediach, superprodukcjach, na deskach Teatru Narodowego, Ateneum, Kwadrat, Roma.

 

 

fot. materiały prasowe LUNA Music - album "Kropla w morzu" - Wiktor Zborowski


 

To pierwsza płyta na rynku, która w sposób przekrojowy zaprezentuje działalność wokalną Wiktora Zborowskiego. Wyśpiewane przez lata kompozycje trudno zliczyć. Kompilacja jest jedynie tytułową „kroplą w morzu” jego bogatego dorobku muzycznego. Teksty Młynarskiego, Wysockiego, Kofty, Hemara, a także dowcip Kabaretu Starszych Panów w połączeniu z mistrzowską interpretacją Wiktora Zborowskiego stanowią prawdziwą muzyczną ucztę dla miłośników piosenki aktorskiej i kabaretowej.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: modne dźwięki | Wiktor Zborowski | muzyka |

podobne artykuły