PL / EN
MODA ULICZNA - NATALIA

MODA ULICZNA - NATALIA

Mniej znaczy więcej. Stylizacja uliczna Natalii to dowód na to, że minimalizm nadal jest modny.

Imię: Natalia

 

Wiek: 21 lat

 

Miasto: Wałbrzych / Aberystwyth

 

Czym się zajmujesz: Studiuję marketing i psychologię na uniwersytecie w Aberystwyth. W wolnych chwilach fotografuję, prowadzę również bloga o tematyce modowej (www.nataliescloset.blogspot.com).

 

Co masz na sobie: marynarkę z New Look, t-shirt z H&M, spodnie Stradivarius, buty New Look, skarpetki Dorothy Perkins, naszyjnik: łańcuch – Stradivarius & krzyż Pimkie.

 

Ulubione marki: H&M, Zara, Quazi

 

Czym jest dla Ciebie moda:  Pasją, która każdego dnia przynosi mi wiele uśmiechu. Na razie jest formą odpoczynku od codzienności, w przyszłości mam nadzieję, że stanie się sposobem na życie.

 

Czego nie może zabraknąć w Twojej szafie / podstawa Twojej garderoby: Zdecydowanie oversizowych t-shirtów, swetrów i bluzek. Niezależnie czy założy się je z trampkami czy obcasami, zawsze wyglądają świetnie i są niesamowicie wygodne!

 

Co Cię inspiruje: Inspiruje mnie właściwie wszystko, co mnie otacza. Poczynając od muzyki, filmów czy nawet pogody i śpiewu ptaków, kończąc na pokazach mody i znanych bloggerkach. Dziewczyny, które inspirują mnie za każdym razem jak wchodzę na ich stronę to fashiontoast (www.fashiontoast.com), chicmuse (www.thechicmuse.blogspot.com) i Betty (www.leblogdebetty.com).

 

 

tl_files/COMMUNITY/MODA ULICZNA/NATALIA 2/Natalia2.jpg

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: moda uliczna | stylizacja | street fashion |

podobne artykuły