PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
MODA ULICZNA - KAROLINA

MODA ULICZNA - KAROLINA

Motyw kwiatowy niejednokrotnie pojawiał się w trendach na sezon wiosna-lato 2011. Zobaczcie, jak Karolina wykorzystała go w swojej letniej stylizacji!

Ciepłe, słoneczne dni w Warszawie, mimo trwających wakacji, wciąż należą do rzadkości. Dlatego, gdy tylko aura temu sprzyja, z szaf wyciągamy kolorowe, letnie ubrania. W takiej też stylizacji spotkaliśmy Karolinę, która wybrała na ten dzień sukienkę w kolorze brudnego różu. Ta, podwiewana przez podmuchy wiatru, dodawała Karolinie mnóstwo uroku. Jednak to kwiecista chusta, którą Karolina nonszalancko zawiązała wokół szyi, stała się podstawą całej stylizacji. Taki motyw niejednokrotnie pojawiał się w trendach na sezon wiosna-lato 2011, lansowanych przez największych kreatorów. Odważna fryzura i mocny akcent, jakim są okulary w czerwonej oprawce, nadały całości bardziej zdecydowanego charakteru.

 

Prawdziwym hitem tej stylizacji okazały się być jednak zielone kolczyki, nam przywodzące na myśl kulę ziemską. Zdają się mówić, że jest to moda na naprawdę światowym poziomie. Zobaczcie sami!

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: moda uliczna | street fashion | stylizacja uliczna |

podobne artykuły