Logotyp serwisu lamode.info
MODA ULICZNA - COCO MAYAKI

MODA ULICZNA - COCO MAYAKI

Oryginalnie i zadziornie – bloggerka Coco Mayaki udowadnia nam, że warto poddać się własnej intuicji, a trendy traktować z przymrużeniem oka.

Oryginalne stylizacje z zadziornym charakterem – tego brakuje na polskich ulicach. Na szczęście jednak są takie osoby jak bloggerka Coco Mayaki, która nie boi się alternatywnych inspiracji.

 

Dzisiejsza stylizacja to czysty rock – bloggerka ograniczyła się do bieli, czerni i szarości, co jednak nie oznacza, że wybrała „łatwą drogę”. Sprawne operowanie wąską paletą kolorów często wymaga dużo większej sztuki niż gdy mamy do wyboru wiele barw. Coco Mayaki postawiła na popularny zestaw – wąskie spodnie i obszerny t-shirt. Do tego dobrała ciekawą kurtkę i bluzę z szarym kołnierzem. Dodatkowym plusem Coco jest mocny makijaż oczu, bardzo jasne włosy, oryginalne kolczyki oraz tatuaże na dekolcie. Całość budzi skojarzenia z wiosenno-letnim pokazem Ricka Owensa.

 

Nas zachwyciło niekonwencjonalne podejście do mody, jakie ma Coco Mayaki i jej gotowość do stylizacyjnych eksperymentów. To lubimy!  

 

tl_files/COMMUNITY/MODA ULICZNA/MODA ULICZNA - COCO MAYAKI/coco mayaki moda uliczna.jpgfot. Marta Cieślikowska

tagi: moda uliczna | stylizacja |

podobne artykuły