Logotyp serwisu lamode.info
MODA NA PIRATÓW - PRZEPASKI NA OKO!

MODA NA PIRATÓW - PRZEPASKI NA OKO!

W modzie możliwe jest naprawdę wszystko. Natknęliśmy się na bardzo intrygujące przepaski na oko austriackiego designera Andreasa Eberhartera. Zobaczcie sami!

Andreas Eberharter zanim zajął się projektowaniem biżuterii był złotnikiem i rzeźbiarzem. Doświadczenie, które zdobył w tych dziedzinach widać wyraźnie w projektach, jakie tworzy obecnie. Precyzja wykonania nawet najdrobniejszych elementów i trudne z pozoru materiały – to znaki rozpoznawcze wszystkich jego kolekcji.

 

Naszą uwagę przykuły nietypowe ozdoby twarzy – przepaski na oko, wzorowane na tych, jakie zobaczyć można było w filmach o piratach. Do ich użycia projektant nie wykorzystał jednak standardowej czarnej tkaniny, a połyskujące na złoto lub srebro aluminium. W niektórych modelach powycinane są mniejsze dziurki, przez które widać zalotne spojrzenie noszącej je osoby.

 

W takiej przepasce z pewnością nawet największy romantyk będzie wyglądał niczym bad boy, a wrażliwa dziewczyna nabierze ostrego charakteru. My jesteśmy pod wrażeniem kreatywności tego designera. A Wam, jak podoba się pomysł na tak nietypową biżuterię? Możecie ją zakupić poprzez stronę internetową projektanta.

tagi: Andreas Eberharter | biżuteria | projektant | kolekcja |

podobne artykuły