PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
MŁODA FOTOGRAFKA - AGA STODOLSKA DOSTRZEŻONA PRZEZ VOGUE.IT

MŁODA FOTOGRAFKA - AGA STODOLSKA DOSTRZEŻONA PRZEZ VOGUE.IT

Aga Stodolska to młoda, utalentowana fotografka. O tym, że warto zapamiętać jej nazwisko, najlepiej świadczy fakt, że jedną z jej sesji, poleca portal vogue.it!

 

Aga Stodolska to młoda fotografka, która pochodzi z Trójmiasta. Chociaż jest dopiero na początku swojej kariery, już może pochwalić się pierwszymi znaczącymi sukcesami. Do najbardziej spektakularnych zaliczyć należy z pewnością fakt, że portal vogue.it polecał na swojej stronie sesję Stodolskiej, jako jedną z najlepszych w ciągu ostatnich tygodni. Zdjęcia, o których mowa składają się na edytorial: „Cornelius in black”, jaki fotografka przygotowała dla magazynu „Peter, Tom & Dave”.

 

Przed jej obiektywem stanął Cornelius (4midable management) – wschodząca gwiazda polskiego modelingu, który prezentował mroczne, ekscentryczne stylizacje. Czarno-białe zdjęcia Stodolskiej intrygują i wzbudzają u odbiorców poczucie lekkiego niepokoju. Edytorial obejrzeć możecie tu.

 

Bardzo nas cieszy, że do sporego już grona polskich „młodych zdolnych”, dopisać możemy kolejne nazwisko. Serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne zdjęcia!

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Aga Stodolska | vogue.it | fotograf |

podobne artykuły