PL / EN
MILLA JOVOVICH GWIAZDĄ LEXUS FASHION NIGHT 6

MILLA JOVOVICH GWIAZDĄ LEXUS FASHION NIGHT 6

Zobacz piękną Millę i inne gwiazdy podczas gali Lexus Fahion Night 6.

Jak zapowiadaliśmy, poprzedniego wieczoru odbyła się gala Lexus Fashion Night 6, która już od kilku lat jest ważnym wydarzeniem w kalendarzu warszawskiej socjety. Tym razem impreza towarzyszyła premierze nowego modelu samochodu marki - Lexus CT200h. Specjalnym gościem uroczystości była top-modelka i aktorka Milla Jovovich.

 

Ponieważ gala była poświęcona modzie, goście mogli podziwiać kreacje prezentowane na pokazach. Tego roku - inaczej niż do tej pory - swoje kreacje zaprezentowały debiutujące polskie talenty. Olga Szymkarczuk, Karolina Gleguła, Monika Sabat to finalistki konkursu Lexus Fashion Awards i gwóźdź artystycznego programu wieczoru. Ich projekty można było podziwiać nie tylko na wybiegu, ale także na sylwetce Milli Jovovich. Gwiazda podczas gali zaprezentowała po jednej sukni każdej z dziewcząt.

 

Oprócz strojów Milli, obiektywy aparatów skupiały się na stylizacjach polskich celebrytów. Panowie byli niezwykle eleganccy - Paweł Małaszyński na przykład miał na sobie błyszczącą welurową marynarkę. Wśród pań natomiast uwagę zwróciła na siebie Joanna Horodyńska, zazwyczaj zaskakująca modowymi pomysłami. Tak barwnie ubranej, nie można jej było nie zauważyć. Należy również wspomnieć o Mai Bohosiewicz, która od początku swojej obecności na salonach przykuwa wzrok minimalistycznym, acz dopracowanym wyglądem. Wrażenie zrobiła na nas także Kasia Struss, pojawiając się w sukni przypominającej dzieło artysty malarza.

 

Nie brakowało i innych gwiazd telewizji i mody. Wnioskując po strojach i uśmiechach gości, można tę imprezę na pewno zaliczyć do udanych.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: event | gwiazdy | Milla Jovovich | Kasia Struss |

podobne artykuły