PL / EN
MIĘKKIE JAK JEDWAB… - DELIA COSMETICS

MIĘKKIE JAK JEDWAB… - DELIA COSMETICS

Marka Delia Cosmetics prezentuje kosmetyki z jedwabiem, które zadbają o właściwe nawilżenie i pielęgnację skóry oraz włosów.

Jedwabiście gładkie włosy i miękka skóra to marzenie każdej kobiety. Szczęśliwie, jedwab hojnie dzieli się z nami swoimi odżywczymi właściwościami. Kosmetyki stworzone z zintegrowanych protein jedwabiu oraz silikonowej bazy świetnie sprawdzają się, zarówno w pielęgnacji ciała, jak i włosów. Specjalną linię z wykorzystaniem tych właśnie ingrediencji przygotowała marka Delia w seriach Delia Dermo System oraz Delia Hair Fashion.

 

Produkt Delia Dermo System Body Silk dzięki swojej formule wspomaga utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia skóry, a regularnie stosowany sprawia, że skóra staję się gładka i miękka w dotyku. Pozostałe składniki – D-pantenol oraz ekstrakt z imbiru wpływają łagodząco i kojąco na naskórek, jednocześnie poprawiając jędrność i elastyczność, i opóźniając proces starzenia się skóry.

 

Delia Natural Hair Silk został specjalnie przygotowany dla włosów słabych i zniszczonych. Jego systematyczne stosowanie nie tylko zregeneruje włosy, ale będzie je także chronić przed negatywnymi skutkami suszenia, farbowania, prostowania i kręcenia. Formuła kosmetyku zatrzymuje wodę na powierzchni włosów, zapewniając im zrównoważone nawilżenie.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: uroda | pielęgnacja | Delia |

podobne artykuły