PL / EN
MGIEŁKI NA LATO - NOWOŚĆ OD PAT&RUB

MGIEŁKI NA LATO - NOWOŚĆ OD PAT&RUB

Odśwież się na lato! Specjalnie na gorące dni marka PAT&RUB przygotowała lekkie mgiełki do twarzy i ciała o mocno owocowych zapachach.

W upalne dni każdy szuka chwili ochłody i orzeźwienia. Z myślą o tym, marka Kingi Rusin PAT&RUB proponuje nam cztery nowe mgiełki do twarzy i ciała w dwóch rodzajach: mlecznym i wodnym. Produkty te charakteryzują się łatwością aplikacji i skutecznością działania. Mleczne mgiełki posiadają unikatową konsystencję, tworząc tym samym na skórze aksamitną warstwę, która natychmiast się wchłania. Znajdziemy je w dwóch intensywnych zapachach - żurawiny z cytryną oraz trawy cytrynowej z kokosem.

 

Wodne mgiełki do twarzy i ciała to z kolei w stu procentach wody kwiatowe, idealne do odświeżania twarzy i dekoltu. Nawilżają i tonizują. Dostępne są w perfumeriach Sephora w dwóch odsłonach – o zapachu kwiat pomarańczy oraz o zapachu róży. Pierwsza z nich posiada właściwości nawilżająco-regeneracyjne i przeznaczona jest także dla skóry dojrzałej. Druga, regeneruje, schładza i koi, a zapachem także poprawia nastrój.

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Pat&Rub | Kinga Rusin | Spehora | mgiełki do ciała |

podobne artykuły