Logotyp serwisu lamode.info
MĘSKI TYDZIEŃ MODY W MEDIOLANIE

MĘSKI TYDZIEŃ MODY W MEDIOLANIE

Na dobre rozpoczął się męski Milan Fashion Week. Wczoraj pokazano m.in. transmitowany przez nas pokaz Burberry Prorsum. Co wydarzy się dzisiaj?

Kilka miesięcy po damskich tygodniach mody przyszedł czas na show dla panów. Początek lata to w modowym kalendarzu okres pokazywania męskich kolekcji na następny wiosenno-letni sezon. Wczorajszego wieczoru – pierwszego dnia imprezy – oprócz transmitowanego przez LAMODE.INFO pokazu Burberry Prorsum zaprezentowało się wiele innych marek luksusowych. Rozpoczął się bowiem męski tydzień mody w Mediolanie. Swoje kolekcje na sezon wiosna-lato 2012 pokazał także duet Dolce & Gabbana oraz Roberto Cavalli i Jil Sander.

 

Niedziela natomiast minie pod znakiem włoskiej mody. Swoje wiosenne odsłony pokażą: Bottega Veneta, Emporio Armani, Prada i Missoni. Przyprawione zostaną domieszką brytyjskiego szyku w wykonaniu Vivienne Westwood i Pringle of Scotland. W przyszłym tygodniu zaś, zanim nastąpi jego kontynuacja w Paryżu, przystojni modele wyjdą na wybieg w letnich kreacjach Gucci, DSquared2, Giorgio Armani oraz Alexander McQueen.

 

Męskie tygodnie mody są interesujące nie tylko z męskiego punktu widzenia. Stanowią bowiem ważną zapowiedź tego, co już wkrótce pojawi się w damskich kolekcjach. Mężczyźni zatem powinni bacznie uważać na to, w co będą musieli zainwestować w przyszłym roku, a kobiety na to, czego będą mogły spodziewać się już we wrześniu. Obie płcie zachęcamy więc do śledzenia najbliższych modowych wydarzeń!

 

tagi: moda męska | wiosna-lato 2012 | MILAN FASHION WEEK |

podobne artykuły