Logotyp serwisu lamode.info
MAXMARA UHONORUJE KATIE HOLMES NAGRODĄ „FACE OF THE FUTURE”

MAXMARA UHONORUJE KATIE HOLMES NAGRODĄ „FACE OF THE FUTURE”

Katie Holmes, amerykańska aktora i gwiazda Hollywood otrzyma przyznawane przez markę MaxMara wyróżnienie Women In Film MaxMara „Face of the Future”.

Katie Holmes, znana amerykańska aktorka i gwiazda Hollywood, otrzyma wyróżnienie, co roku przyznawane przez włoską markę MaxMaraWomen In Film MaxMara „Face of the Future”. Ceremonia wręczenia nagrody odbędzie się 16. czerwca 2011 podczas gali Women In Film Crystal + Lucy Awards. Nagroda ta zostanie przyznana już po raz szósty. Katie Holmes zostanie uhonorowana za swoje dotychczasowe dokonania aktorskie oraz za styl i elegancję.  

 

 

tl_files/moda zagraniczna/NEWSY/MAXMARA UHONORUJE KATIE HOLMES NAGRODA „FACE OF THE FUTURE”/Katie Holmes na Milan Fashion Week_2.jpgfot. materiały prasowe - Katie Holmes z mamą na pokazie jesienno-zimowej kolekcji MaxMara podczas Milan Fashion Week

 

 

Z tej okazji, 24 lutego 2011, Holmes pojawiła się w Mediolanie na pokazie MaxMary odbywającym się w ramach Milan Fashion Week. Aktorka miała na sobie okulary oraz kombinezon z najnowszej, wiosenno-letniej kolekcji. Dopełnieniem stroju był ikonowy płaszcz kamelowy Max Mara.

 


Nagroda Women In Film MaxMara “Face of the Future” wręczana jest od 2006 roku podczas ceremonii rozdania nagród Crystal+Lucy, przyznawanych przez organizację Women In Film pomagającą kobietom odnieść sukces w przemyśle filmowym. Nagroda MaxMara przyznawana jest za wybitne dokonania aktorkom znajdującym się w ważnym momencie swojej filmowej kariery, które jednocześnie prezentują nietuzinkowy styl i elegancję. W ubiegłych latach nagrodę przyznano Zoe Saldanie, Elizabeth Banks, Ginnifer Goodwin, Emily Blunt i Marii Bello. 

 

Women In Film to organizacja typu “non-profit” z siedzibą w Los Angeles. Od 1973 roku zajmuje się promocją i umacnianiem pozycji kobiet. Wraz z fundacją o tej samej nazwie, wspiera członków poprzez udostępnianie rozległych kontaktów, organizowanie programów edukacyjnych, stypendiów i stanowisk pracy.  

tagi: marka | MaxMara | Katie Holmes |

podobne artykuły