Logotyp serwisu lamode.info
MARKS & SPENCER LIMITED COLLECTION

MARKS & SPENCER LIMITED COLLECTION

Najbardziej "modowa" linia ubrań brytyjskiej marki Marks & SpencerLimited Collection niebawem trafi do sprzedaży w Polsce. Już dziś zobaczcie czym Was zaskoczy!

Marks&Spencer przedstawia jesienną odsłonę modowej linii Limited Collection, która już niebawem trafi do sklepów w Polsce. Kolekcja odzwierciedla wariacje na temat mody lat 60., ale w zupełnie nowoczesnym wydaniu. Pojawiają się zarówno duże grochy, paski jak i motywy zwierzęce, które wyostrzają charakter poszczególnych stylizacji. Kuse sukienki, odważne cięcia w połączeniu z połyskującymi materiałami sprawiają, że propozycje te są ciekawym rozwiązaniem na wieczorne, nieformalne wyjścia.

 

Autorem biało-czarnych zdjęć do kampanii reklamowej jest Rankin, fotograf, który w swoim dorobku ma sesje z Kate Moss, Naomi Campbell a nawet Królową Elżbietą II. Jak sam przyznaje: Praca dla tak renomowanej brytyjskiej marki jak Marks & Spencer nad kampanią reklamową nowej Limited Collection była naprawdę ekscytująca. Dorastałem z M&S, marka jest mi naprawdę dobrze znana, jednak praca z Limited Collection pozwoliła mi uchwycić jej młodszą osobowość i energię dziewczyn. Odważne stylizacje to z kolei efekt pracy Waya Perry’ego, wydawcy magazynu mody Wonderland, a trzy świeże twarze mody, które wcieliły się w rolę wielkomiejskich imprezowiczek to Sophie Byron, Suki Waterhouse i Louise De Chevigny.

 

Zobaczcie koniecznie Marks&Spencer od strony, której jeszcze nie znacie! Obejrzyjcie też wideo promujące kolekcję.

tagi: Marks & Spencer | Limited Collection | trendy jesień zima 2011 | kolekcja |

podobne artykuły