PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
MARKA MKM WSPIERA POLSKI STREET FASHION

MARKA MKM WSPIERA POLSKI STREET FASHION

Trzy polskie popularne bloggerki zostały zaproszone do współpracy z firmą specjalizującą się w dzianinie MKM Swetry. Zobacz szczegóły!

Polskie bloggerki kolaborują z firmą specjalizującą się w tworzeniu wszelkiego rodzaju swetrów – MKM Swetry. To marka, która powstała już w 1989 roku i od tamtej pory dobrze sobie radzi na rynku polskim. W ofercie MKM ma swetry, kardigany, bolerka i golfy, a wszystko powstaje w zgodzie z  aktualnymi trendami. Ostatnio swetrowa marka postanowiła zaangażować się we współpracę z takimi bloggerkami jak pionierka ”szafiarstwa” Ryfka z Szafy Sztywniary, Joanna Kunc autorka bloga Lumpexoholiczka oraz Maria Bilkiewicz czyli Old Black Heels. Marka poprosiła je o wyrażenie swojej opinii na temat modeli MKM, których użyły w stylizacjach i zaprezentowały na swoich blogach.

 

Ponczo MKM to jedna z fajniejszych rzeczy w mojej szafie. Uwielbiam jego oversize'owy rozmiar i nietypowy fason, a także to, że świetnie się układa i jest miły w dotyku - opowiada Lumpexoholiczka.

 

Asymetryczny fason i zakładany oddzielnie rękaw to naprawdę świetny pomysł. Dużą wagę przywiązuję do jakości tkanin, a w tym przypadku dzianina jest taka, jak najbardziej lubię: miękka i sprężysta. Poza tym ponczo pięknie się układa i nie mechaci (w przeciwieństwie do większości dzianin, jakie można znaleźć w popularnych sieciówkach) - dodaje Ryfka.

 

Cieszy nas fakt, że podobnie jak za granicą współprace z polskimi bloggerami zaczynają być na czasie - wszak wszyscy wiemy jaką street fashion ma siłę.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: blog | bloggerka | news |

podobne artykuły