PL / EN
MARKA COS NA TARGACH DESIGNU W MEDIOLANIE - VIDEO

MARKA COS NA TARGACH DESIGNU W MEDIOLANIE - VIDEO

Kolekcja zaprezentowana w formie niezwyklej świetlnej instalacji - zobaczcie! 

W najbliższych dniach marka COS (o kampanii letniej kolekcji czytajcie tutaj) po raz piąty pokaże się na międzynarodowych targach designu Salone del Mobile w Mediolanie.

 

Interaktywna praca inspirowana najnowszą kolekcją szwedzkiego brandu "Forest of Light" powstała w kolaboracji z japońskim architektem Sou Fujimoto, który w swej twórczości eksploruje bliskie marce zagadnienia minimalizmu i ponadczasowości.

 

Oparta na grze przestrzeni ze światłem i cieniem instalacja daje widzowi niesamowite poczucia zanurzenia i sprawczości. Przyciemniona przestrzeń oswietlona zdublowanymi w lustrach słupami światła, które "reagują" na ruch zwiedzjących tworzy wizję abstrakcyjnego lasu.

 

„Tworząc instalację dla COS wyobraziłem sobie las pełen świateł.  Miał on składać się z niezliczonej ilości górnych świateł punktowych, które pulsują i nieustannie poddają się efemeryczności bytu i przemian. Ludzie błąkają się po tym lesie, jakby zaczarowani magią owego światła. Światło i ludzie wchodzą ze sobą w interakcję. Istnienie jednego definiuje przemianę drugiego.” - wyjaśnia Sou Fujimoto.

 

Owocu współpracy marki COS i Japończyka będzie można doświadczyć między 12-17 kwietnia w samym centrum Mediolanu, tymczasem już dzis tylko u nas możecie zobaczyć film zapowiadający wspomnianą pracę! Lubimy!

 

 

 

 

 

video

GABRIELLE CHANEL, THE PURSUIT OF PASSION

tagi: cosstores | Sou Fujimoto | Salone del Mobile | targi designu w Mediolanie | instalacja | COS |

podobne artykuły