Logotyp serwisu lamode.info
MARION COTILLARD W NOWEJ KAMPANII TOREBEK LADY DIOR

MARION COTILLARD W NOWEJ KAMPANII TOREBEK LADY DIOR

Marion Cotillard po raz kolejny pojawiła się w kampanii torebek Lady Dior. Zobaczcie pierwsze zdjęcia autorstwa Craiga McDeana.

Współpraca francuskiej aktorki Marion Cotillard z domem mody Christian Dior trwa w najlepsze. Artystka, która od 2008 roku pełni funkcję ambasadorki znanej marki, po raz kolejny została twarzą najnowszej kampanii torebek Lady Dior.

 

Tym razem Cotillard stanęła przed obiektywem fotografa Craiga McDeana, prezentując najnowsze propozycje, jakie znalazły się w jesienno -zimowym sezonie 2014/2015. Należą do nich trzy nowe modele popularnych torebek, wśród których pojawiły się m.in. projekty ze srebrnej metalicznej skóry oraz zdobionego kolorowymi nadrukami jedwabiu.

 

W nocnej scenografii Mostu Aleksandra III w Paryżu, aktorka pozuje w stylizacjach, na które złożyły się propozycje z jesiennej prekolekcji 2014.

 

Efekty całej kampanii ujrzą światło dzienne w magazynach takich jak Vogue Thailand i Vogue Japan już 28 listopada. Natomiast w czwartek zdjęcia pojawią się na stronie Diormag.com wraz z premierą wideo autorstwa McDeana.

 

W naszej galerii dostępne są już pierwsze zdjęcia. 

 

 

tagi: Marion Cotillard | Lady Dior | Craig McDean | Lady Dior kampania |

podobne artykuły