PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
MARINA I BEATA SADOWSKA WŚRÓD FANÓW MARKI DR. MARTENS

MARINA I BEATA SADOWSKA WŚRÓD FANÓW MARKI DR. MARTENS

Marina i Beata Sadowska są wiernymi fankami kultowych butów dr. Martens. Zobaczcie, kto jeszcze pojawił się w Między Nami Cafe na prezentacji kolekcji na sezon wiosna lato 2012.

Dawniej Martensy kojarzone były głównie z kulturą punkową, dziś z kolei stanowią idealne uzupełnienie tak zwanego brytyjskiego looku. Miłośników takich stylizacji nie brakuje także w Polsce, a nawet wśród naszych rodzimych gwiazd. 29. września zjawili się oni zatem w warszawskiej Między Nami Cafe, gdzie odbyła się prezentacja kilkudziesięciu modeli z kolekcji dr. Martens na sezon wiosna lato 2012. Obecna na spotkaniu Beata Sadowska wybrała model z wyższą cholewką, wykonany z podniszczonej skóry, z kolei świetnie wyczuwająca modowe trendy Marina, postawiła na klasykę i zdecydowała się na kultowy model 1460 - w wersji bordo.

 

Nowe pomysły i rozwiązania sprawiają, że Martensy co sezon zmieniają swoje oblicze i dopasowują do obowiązujących w modzie trendów. Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie, kto jeszcze znajduje się wśród wielbicieli kultowego obuwia.

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Marina | Beata Sadowska | dr. Martens | Między Nami Cafe |

podobne artykuły