PL / EN
MANGO COMMITTED – KAPSUŁOWA KOLEKCJA WIOSNA LATO 2018

MANGO COMMITTED – KAPSUŁOWA KOLEKCJA WIOSNA LATO 2018

Kolory ziemi w najnowszej kolekcji kapsułowej Mango Committed. Zobaczcie!

Już kolejny raz MANGO stworzyło kapsułową kolekcję Committed całkowicie przyjazną środowisku. Marka do kampanii zaprosiła amerykańską modelkę - Arizonę Muse, która oprócz współpracy z luksusowymi domami mody, na co dzień angażuje się w działania proekologiczne. Poznajcie szczegóły!

ARISONA MUSE TWARZĄ MANGO COMMITTED 2018

Najnowsza kolekcja kapsułowa MANGO Committed utrzymana jest w kolorystyce nawiązującej do natury. Dominują w niej odcienie beżu, szarości, zieleni oraz żółci. Tekstylia, których użyło MANGO są najwyższej jakości i całkowicie przyjazne środowisku jak np. bawełna organiczna czy Tencel, wyprodukowany z drzew specjalnie hodowanych i przeznaczonych do wycinki.

MANGO COMMITTED

Kapsułową linię MANGO Committed charakteryzują proste kroje i wzory. Idealnie wpisują się one w styl amerykańskiej modelki i aktywistki, Arizony Muse, która określiła go w trzech słowach: klasyczny, elegancki, kobiecy. W linii znalazły się m.in. oversize'ove koszule, maxi sukienki, spódnice, spodnie z wysokim stanem, a także okrycia wierzchnie w postaci płaszczy i marynarek.

POLECAMY: LUKSUSOWE MARKI, W KTÓRE WARTO ZAINWESTOWAĆ TEJ WIOSNY

Zajrzyjcie do naszej galerii zdjęć i zobaczcie, co Mango przygotowało dla Was w swojej ofercie!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Mango | kolekcja | wiosna lato 2018 | kampania | Arizona Muse | Zrównoważona moda |

podobne artykuły