Logotyp serwisu lamode.info
MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA NA POKAZIE KOLEKCJI SWAROVSKI

MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA NA POKAZIE KOLEKCJI SWAROVSKI

Obejrzyj fotorelację z pokazu kolekcji „Wings of Fantasy” marki Swarovski w butiku Macieja Zienia i zdecyduj, jaka biżuteria najlepiej pasuje do Małgorzaty Kożuchowskiej!

W środę, 15 czerwca Swarovski zaprezentował kolekcję AW 2011/2012 „Wings of Fantasy”, specjalną kolekcję „Hello Kitty” oraz Męską kolekcję AW 2011/2012. Wszystkie precjoza zaprezentowano w eleganckim wnętrzu Atelier Macieja Zienia, wśród lekkich czarnych piór. Gościem specjalnym była Małgorzata Kożuchowska, która z przyjemnością oglądała biżuterię i przymierzała wybrane modele „Wings of Fantasy”.

 

Kolekcja „Wings of Fantasy”  to eksplozja poezji, magii i gracji. Propozycja na sezon jesień/zima 2011 to kombinacja głębokich, harmonizujących ze sobą kolorów. Formy biżuterii są mocniejsze i masywniejsze niż ich wiosenno-letnie odpowiedniki. Swarovski to już nie tylko delikatne zawieszki i bransoletki, ale także „skały kryształów”, mankietowe bransolety oraz mieszanki pereł.

 

Muzą tej kolekcji jest artystka, słynna tancerka, która przed wejściem na scenę przeobraża się w enigmatyczną i olśniewającą blaskiem diwę. „Kolekcja opowiada o tej właśnie metamorfozie, z cienia -  ku światłu”, zdradziła dyrektor artystyczna maki Swarovski Nathalie Colin.

 

Zobaczcie kolekcję Wings of Fantasy oraz prezentującą ją aktorkę!

 

tagi: jesień-zima 2011/2012 | biżuteria | Małgorzata Kożuchowska | SWAROVSKI |

podobne artykuły