PL / EN
MAKIJAŻ Z CIEMNYMI USTAMI [TUTORIAL]

MAKIJAŻ Z CIEMNYMI USTAMI [TUTORIAL]

Krok po kroku pokazujemy Wam, jak wykonać ten stylowy make-up!

Ciemne usta to jeden z wiodących trendów na sezon jesień zima 2016. Sprawdźcie krok po kroku w jaki sposób i przy pomocy których kosmetyków można wykonać ten stylowy makijaż!

 

Jeżeli zdecydujecie się na make-up z mocnym kolorem na ustach, pamiętajcie o odpowiednim przygotowaniu oraz pielęgnacji. Jak prawidłowo to zrobić – opowiada Ania Galińska, makijażystka i blogerka videobloga Sephora blogmakijaz.pl: „Ciemne usta to niewątpliwie trend tego sezonu, jednak ciemny kolor, zwłaszcza w tak modnym obecnie, matowym wykończeniu, wymaga szczególnej dbałości o gładką powierzchnię ust. Nie należy zatem zapominać o specjalnej pielęgnacji warg, tak, by zawsze wyglądały pięknie i kusząco. Kolor na naszych ustach przetrwa nawet cały dzień, jeśli przed przystąpieniem do malowania użyjemy balsamu pielęgnacyjnego, który pozytywnie wpłynie na kondycję skóry. Pamiętajmy też o konturówce, która pomoże nam skorygować kształt ust i przedłuży trwałość makijażu.

 

Jak wykonać perfekcyjny makijaż ust w ciemnym odcieniu szminki? W galerii znajdziecie odpowiedź w formie poradnika wraz z listą polecanych produktów! 

video

MMC - BACKSTAGE POKAZU JESIEŃ ZIMA 2016