PL / EN
MAKIJAŻ W STYLU VICTORII BECKHAM - VBxESTEELAUDER

MAKIJAŻ W STYLU VICTORII BECKHAM - VBxESTEELAUDER

Zainspirujcie się lookami stworzonymi we współpracy z Estee Lauder!

W końcu znamy efekty ekskluzywnej współpracy marki Estée Lauder z Victorią Beckham! Sprawdźcie gotowe makijaże inspirowane czterema miastami!

 

Kolekcja makijażu Estée Lauder x Victoria Beckham

 

Chcę, by kobiety czuły się silne, seksowne i pewne siebie. Ta linia produktów do makijażu tak właśnie działa. Uwielbiam sprawiać, że kobiety czują się lepszą wersją samych siebie” – zapowiada limitowaną kolekcję makijażu VB x Estée Lauder jej współautorka. W skład linii wchodzą: krem rozświetlający Morning Aura, rozświetlacz w odcieniu Modern Mercury, bronzer w odcieniu Java Sun, eye link w odcieniu Black Myrrh, cienie do powiek Eye Metals w dwóch odcieniach, cienie do powiek Eye Foil w dwóch odcieniach, paleta sześciu cieni Eye Palette, Kajal Duo w odcieniach Black Saffron/Vanille, pomadki Brazilian Nude i Chilean Sunset, konturówka do ust w odcieniu Victoria i błyszczyk w odcieniu Moroccan Heat. Cała kolekcja jest już dostepna w sprzedaży w salonach i sklepie online!

 

Make-up w stylu Victorii Beckham

 

Makijaże stworzone przy użyciu kosmetyków VB x Estee Lauder (fot. materiały prasowe)

 

Brytyjska gwiazda, zainspirowana swoimi ukochanymi miastami, proponuje cztery looki, które z łatwością wykonacie przy użyciu kosmetyków VB x Estée Lauder (produkty są wyszczególnione w galerii).

 

London Look: Intensywny, czarny makijaż oczu zaakcentowany eyelinerem. Oko podkreślone cieniem „na mokro”. Złote drobinki. Lśniące usta w odcieniu nude. Stylizacja, która ma jednocześnie „pazur” i kobiecy charakter.

 

New York Look: Szafirowe oko. Świetlista cera przełamana matowym bronzem. Lśniące usta w odcieniu nude.

 

Los Angeles Look: Młodzieńczy, luźny styl — naturalny efekt muśnięcia słońcem z oczami podkreślonymi cielistą kreską i świeże, lśniące usta. 

 

Paris Look: Matowe usta w zachodzącym słońcu. Oczy intensywnie podkreślone kreską w odcieniu charred emerald, wykończone cieniem w odcieniu charcoal.

 

 

Zajrzyjcie do galerii i same wypróbujcie modne makijaże inspirowane Londynem, Nowym Jorkiem, Los Angeles i Paryżem! Który make-up to Wasz numer jeden?

video

INSIDE CHANEL – GABRIELLE, A REBEL AT HEART