PL / EN
MAKIJAŻ NA SYLWESTRA Z MARKĄ MAC

MAKIJAŻ NA SYLWESTRA Z MARKĄ MAC

Wszechobecne złoto – oto wiodący trend w makijażu na nadchodzący Sylwester i karnawał. Zobacz, jakie kosmetyki kolorowe proponują nam makijażyści marki MAC na nadchodzący czas szampańskich zabaw.

Złoto bez wątpienia zdominowało aktualny zimowy sezon. Obok klasycznego burgundu i czerni, to właśnie złoto staje się kolorem must have w makijażu na tegorocznego Sylwestra i karnawał. Nie sposób mu się oprzeć – błyszczy, wabi, kusi, przywodzi na myśl bogactwo i absolutny glamour. Dajcie się porwać złotej tendencji!

 

Makijażyści marki MAC również ulegli złotemu trendowi i specjalnie na czas szampańskich zabaw przygotowali wyjątkowe propozycje makijażu oraz kosmetyków z drobinkami złota. Czy złoto pasuje każdemu? Bez obaw, paleta złotych odcieni jest tak szeroka – od platyny, przez żółty odcień, aż po miedziane tonacje – że każdy znajdzie coś dla siebie. Chłodny typ urody zagustuje w odcieniach zimnych, zaś ciepły „otuli się” gorącym złotem.

 

 

makijaż z pokazu Fendi wiosna lato 2012fot. East News/ makijaż z pokazu Fendi wiosna lato 2012

 

 

Warto pamiętać, że złoto to dość wymagający element. Jeśli zdecydujemy się na jego wyraźną obecność w makijażu, pozbawmy go towarzystwa i pozwólmy odegrać rolę pierwszoplanową. Jeśli ozdobimy nim oczy, uzupełnijmy nasz make up jedynie mocno wytuszowanymi rzęsami i kreską na powiece – usta pozostawmy zaś neutralne. Natomiast, gdy chcemy, aby ten królewski kolor stał się jedynie akcentem w makijażu – wybierzmy błyszczyk z drobinkami złota, lakier do paznokci lub muśnijmy brokatem lub złotym pigmentem kości policzkowe. Noc Sylwestrowa to jedyna taka noc w roku, dlatego nie bójmy się błyszczeć – postawmy na złoto!

 

Poznajcie produkty do makijażu MAC w szlachetnym kolorze złota.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: MAC | trendy jesień zima 2011 | makijaż | uroda | SYLWESTER |

podobne artykuły