PL / EN
MAKIJAŻ I FRYZURY Z POKAZU DIOR CRUISE 2017

MAKIJAŻ I FRYZURY Z POKAZU DIOR CRUISE 2017

Zobaczcie, na jakie stylizacje zdecydowali się eksperci i jak wykonać je samemu!

Pokaz to przede wszystkim kolekcja ubrań, ale na jej całość składa się również oprawa stylizacji, czyli makijaż, fryzury i manicure. Poznajcie najnowsze trendy urodowe według specjalistów domu mody Dior!

 

To był pokaz, na który czekali wszyscy! Branża bacznie przygląda się nowym dyrektorom kreatywnym oraz kierunkowi, w którym zmierza obecnie paryski dom mody. Międzysezonowa kolekcja Dior pokazana w historycznym Blenheim Palace w Anglii wzbudziła zainteresowanie również faktem, że tuż przed prezentacją przedstawiono nową ambasadorką działu beauty marki, którą została Bella Hadid. Czekaliśmy na nią na wybiegu i przyglądaliśmy się trendom, na jakie postawili eksperci urodowi Diora.

 

Kolekcja makijażu Dior Cruise 2017

 

Koncepcja wizażu została stworzona i wystylizowana przez Petera Philipsa, dyrektora kreatywnego i ds. wizualnych Dior Make Up. Artysta postawił na ultra-nowoczesny look jako kontrapunkt dla kolekcji osadzonej we wspomnieniach i bazującej na emocjach. Makijaż oczu był centralnym punktem tej stylizacji i stał się niejako manifestem graficznej nowoczesności. Wizażysta zdecydował się użyć odcień głębokiego brązu z palety pięciu cieni z linii Parisian Sky. Cera miała być bardzo jasna i wykonturowana – Peter Philips wykorzystał podkład Diorskin Forever Fluid Foundation, do uzyskania architektonicznego wyglądu twarzy zastosował DiorBlush Light & Contour w sticku, natomiast wykończeniem stał się niewielki akcent produktu Diorskin Nude Air Luminizer. Usta pozostały naturalne, a świeżości nabrały dzięki brzoskwiniowemu odcieniu Gorgeous z linii Dior Addict Gloss. Elegancki manicure wykonano z kolei przy pomocy lakieru Dior Vernis (kolor Muguet).

 

Ważnym elementem całej sylwetki była także fryzura, którą zaproponował Guido Palau. Stylista zdecydował się zaczesać włosy do tyłu i przeciągnąć w dół przy pomocy żelu, natomiast końcówki swobodnie opadały na plecy modelek.

 

Wy również, tak, jak my, zakochałyście się w nowym pokazowym looku domu mody Dior? Zajrzyjcie do galerii w poszukiwaniu nowoczesnych inspiracji!

 

video

MIU MIU JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: Dior | makijaż | pokaz mody | backstage | DIOR |

podobne artykuły