PL / EN
MAGDALENA JASEK JAK Z BAJKI W HARPER`S BAZAAR UK

MAGDALENA JASEK JAK Z BAJKI W HARPER`S BAZAAR UK

Kolejny wyjątkowy projekt w portfolio Polki. Zobaczcie wszystkie fotografie i dajcie się zaczarować niezwykłemu klimatowi!

Przywołana przez brytyjski magazyn we wstępie publikacji "ucieczka do poetyckiego świata" okazała się w modzie spotkaniem z obecnymi trendami, wśród których możemy odnaleźć romantyczne kreacje w stylu wiktoriańskim w roli głównej z koronkami, falbanami i jedwabiem. Bohaterką tej baśniowej opowieści została polska topmodelka Magdalena Jasek z agencji Free Models.

 

Sesję w marcowym wydaniu Harper`s Bazaar UK zatytułowaną "She Walks In Beauty" sfotografował Regan Cameron, a stylizowała Miranda Almond. Redaktorka zdecydowała się postawić na spektakularny efekt, więc wybrała do sesji głównie suknie maxi, a kolejne sylwetki zbudowała wykorzystując elementy z kolekcji topowych domów mody, m.in.: Valentino, Givenchy, Alexandra McQueena, Chanel, Prady, Balenciagi, Louis Vuitton, Miu Miu czy Erdem. Nonszalanckie fryzury i wizaż to efekt pracy Daniela Martina i Janeen Witherspoon, a manicure wykonała Sabrina Gayle.

 

"Magdalena fantastycznie wpisała się w klimat edytorialu. Myślę, że ta sesja jest podróżą w czasie dla modelki oraz większości kobiet, które ją oglądają. Życie w tamtych czasach i bycie tak romantyczną, ulotną istotą jest spełnieniem dziecięcych pragnień" - skomentowała specjalnie dla nas Dorota Juszczyk, bookerka z agencji Jasek. Zgadzamy się w 100 proc., a Wy?

video

PRADA WIOSNA LATO 2019

tagi: Magdalena Jasek | Magdalena Jasek 2016 | Magdalena Jasek Free Models | Magdalena Jasek Harper`s Bazaar | Magdalena Jasek polish model |

podobne artykuły