PL / EN
MAGDALENA FRĄCKOWIAK W VOGUE RUSSIA KWIECIEŃ 2012

MAGDALENA FRĄCKOWIAK W VOGUE RUSSIA KWIECIEŃ 2012

Piękna polska top modelka, Magdalena Frąckowiak wzięła udział w sesji zdjęciowej do kwietniowej edycji Vogue Russia. Edytorial w stylu lat 70. przygotował duet szwajcarskich fotografów – Claudia Knoepfel i Stefan Indlekofer. Musisz to zobaczyć!

Magdalena Frąckowiak sumiennie promuje swoją śliczną buzię w największych magazynach modowych na całym świecie. Ostatnio przyszły Aniołek Victoria’s Seret pojawił się w kwietniowym wydaniu rosyjskiego Vogue. Przed obiektywem Claudii Knoepfel i Stefana Indlekofer’a Magda zagrała atrakcyjną uwodzicielkę rodem z lat 70.

 

Claudia Knoepfel i Stefan Indlekofer to słynni fotografowie mody, którzy pracowali już wcześniej z polską modelką przy sesji dla Vogue Paris. Szwajcarzy mają na swoim koncie edytoriale dla takich magazynów jak W czy paryski i niemiecki Vogue. Duet specjalizuje się nie tylko w fotografii modowej, ale również w interesujących aktach oraz zdjęciach czarno-białych, których nie zabrakło w kwietniowym edytorialu w Vogue Russia

 

Magdę stylizowała Veronique Didry, która do sesji wybrała kreacje między innymi od Louis Vuitton, Kenzo i Gucci. Modelka prezentuje się bardzo uwodzicielsko i kokieteryjnie. Ubrana jest we wzory w stylu boho, długie, delikatne i zwiewne tkaniny okalają jej szczupłe ciało, dzięki czemu zdjęcia utrzymane są w kobiecym i romantycznym klimacie. Za szałową burzę loków na głowie Polki odpowiedzialny jest stylista fryzur James Rowe, a nieskazitelny makijaż zrobiła Christelle Coquet.  

 

Koniecznie obejrzyj w naszej galerii niesamowite i piękne zdjęcia Claudii Knoepfel i Stefana Indlekofer’a z Magdaleną Frąckowiak w roli głównej!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Vogue | Vogue Russia | Claudia Knoepfel | Stefan Indlekofer | Magdalena Frąckowiak |

podobne artykuły