PL / EN
MAGDALENA FRĄCKOWIAK DLA PAŹDZIERNIKOWEGO NUMERO TOKYO

MAGDALENA FRĄCKOWIAK DLA PAŹDZIERNIKOWEGO NUMERO TOKYO

Tym razem zjawiskowa Magdalena Frąckowiak na łamach najnowszego Numéro Tokyo, pozuje przed obiektywem genialnego duetu Sofia & Mauro. Sprawdźcie!

Jest jedną z najpiękniejszych polskich top modelek, współpracuje z najlepszymi w branży, a jej twarz zdobi najbardziej cenione magazyny o modzie na świecie i kampanie największych marek. Właśnie ukazał się przepiękny edytorial z nikim innym, jak śliczną Magdaleną Frąckowiak w roli głównej. W najnowszym, październikowym Numéro Tokyo polka pozuje przed obiektywem genialnego duetu fotografów Sofia & Mauro, prezentując najgorętsze trendy na jesień zima 13/14.

 

 

Modelka, w kreacjach największych domów mody, kolejno wciela się w role bohaterek obecnych trendów. I tak kolejno Magdalena jest hipiską, punk’ówą, buntowniczką, a nawet amiszką. Nie da się także nie zauważyć, że styliści po raz kolejny nie przechodzą obojętnie obok „bazarowej” kraty z pokazu Céline, która jednogłośnie została okrzyknięta największym must have nadchodzącego sezonu.

 

 

Magdalena Frąckowiak to istny kameleon i ponownie udowadnia, że nie ma stylizacji, w której nie prezentowałaby się fantastycznie. Koniecznie zajrzyjcie do galerii i zobaczcie jakie trendy na nadchodzący sezon wybrali dla nas redaktorzy Numéro Tokyo.

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Numero Tokyo | Numero Tokyo październik 2013 | Sofia & Mauro | Magdalena Frąckowiak |

podobne artykuły