PL / EN
MAGDA JASEK W KAMPANII BOHOBOCO JESIEŃ ZIMA 2014/2015

MAGDA JASEK W KAMPANII BOHOBOCO JESIEŃ ZIMA 2014/2015

Po raz czwarty spotkali się w tym składzie na planie zdjęciowym. Efekt? Najnowsza kampania Bohoboco na jesień zimę 2014/2015.

Triada: kobiecość, komfort i szlachetne tkaniny najlepiej opisuje jesienno-zimową kolekcję Bohoboco. Polska marka, która słynie z minimalistycznych form, pozostaje wierna swojej dotychczasowej filozofii i proponuje nam reinterpretację klasyki w nowoczesnym wydaniu. Całość podana jest w stonowanej palecie barw, bazującej na granatach i odcieniach szarości. Duet projektantów nie zapomniał także o ponadczasowej bieli i czerni. Kolekcja to klasyki kobiecej garderoby, które powinny znaleźć się w szafie każdej kobiety – wiele w niej sukienek, spódnic i bluzek. Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek postawili także na naturalne, specjalnie wyselekcjonowane materiały. Zapewniają one swobodę ruchu i poczucie komfortu.

 

„Kampania opowiada o kobiecie Bohoboco, która jest silna i pewna siebie, jednocześnie będąc delikatną i subtelną” - opowiada Kamil Owczarek. Twarzą marki została już po raz czwarty eteryczna Magda Jasek, która jest uosobieniem stylu Bohoboco. Nowatorskim rozwiązaniem stało się zastosowanie ledowej tablicy, nawiązującej do sztuki pop-art i dopełniającej efekt końcowy sesji. Co ciekawe, duet po raz pierwszy stworzył kolekcję pasków, które doskonale współgrają ze stylizacjami. Wśród dodatków pojawiły się także już tradycyjnie torebki i buty.

 

Zobaczcie wszystkie zdjęcia z najnowszej kampanii BOHOBOCO w naszej galerii i zajrzyjcie z nami za jej kulisy tutaj.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Bohoboco | Magda Jasek | kolekcja jesień zima 2014 | Michał Gilbert Lach | Kamil Owczarek | kampania | Marcin Kempski |

podobne artykuły