PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
MĘSKA KAMPANIA MARC JACOBS JESIEŃ ZIMA 2013/14

MĘSKA KAMPANIA MARC JACOBS JESIEŃ ZIMA 2013/14

Kolejna kolekcja Marca Jacobsa dla mężczyzn tradycyjnie w obiektywie Juergena Tellera. Zobaczcie najnowszą kampanię projektanta na jesień zimę 2013/14.

Dzięki wieloletniej współpracy z charyzmatycznym fotografem Juergenem Tellerem Marc Jacobs może poszczycić się kampaniami, które już na pierwszy rzut oka wyglądają na jego. Są charakterystyczne – prześwietlone, nie mają w sobie nic z drogiej estetyki wielkich domów mody. Są alternatywne, kreatywne i nieco niedbałe.  Tradycyjnie, więc duet spotkał się ponownie na planie najnowszej męskiej kampanii Marc Jacobs na jesień zimę 2013/14.

 

Zwykle oszczędni w ilości fotografii tym razem stworzyli obfity zbiór mody dla panów według projektanta na kolejny sezon. Różnokolorowe garnitury, wielkie torby i sweterki przypominające te z lat szkolnych czy grzeczne białe koszule zapinane pod szyję w znanym dla siebie stylu Jacobs zaprezentował na niepokornych, zbuntowanych i nieco rockowych modelach. Gra sprzeczności, z której znany jest projektant i tym razem sprawdziła się bez zarzutów.

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: kampania jesień zima 2013/14 | Juergen Teller | Marc Jacobs |

podobne artykuły