PL / EN
ŁUKASZ PUKOWIEC DLA GRUDNIOWEGO HARPER’S BAZAAR THAILAND

ŁUKASZ PUKOWIEC DLA GRUDNIOWEGO HARPER’S BAZAAR THAILAND

W grudniowym numerze Harper’s Bazaar Thailand ukazała się sesja Łukasza Pukowca. Przed jego obiektywem stanęła Emilia Nawarecka (D'Vision), prezentująca ubrania z kolekcji polskich projektantów. Sprawdźcie szczegóły!

To już druga sesja Łukasza Pukowca dla Harper’s Bazaar Thailand. Dla grudniowego numeru tajlandzkiego wydania magazynu stworzył edytorial we współpracy z polską modelką z agencji D’Vision – Emilią Nawarecką oraz stylistką Magdą Jagnicką, wizażystką Marianną Yurkiewicz i stylistą fryzur Kacprem Rączkowskim.

 

Sesja została wykonana na tle pięknego, XVII-wiecznego pałacu w Mosznej, w województwie opolskim. Zabytkowa budowla, pochmurne niebo i mgła, skontrastowane z wyrazistymi, współczesnymi stylizacjami, tworzą tajemniczy i niepokojący charakter sesji. W bajkowej scenerii barokowego pałacu, modelka prezentuje ubrania polskich projektantów: Gosi Baczyńskiej, La Manii, Pauli Fiuk i Filipa Urbaniaka czy Natalii Jaroszewskiej.

 

Gratulujemy sukcesu polskiemu zespołowi i życzymy kolejnych! Zapraszamy do zapoznania się z fotografiami w naszej galerii!

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: polska sesja Harper's Bazaar Thailand | Łukasz Pukowiec | Łukasz Pukowiec Harper's Bazaar | Łukasz Pukowiec Harper's Bazaar Thailand | |

podobne artykuły