PL / EN
LOUS WARSAW – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2015

LOUS WARSAW – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2015

Warstwy, lekkość i tajemnicza kobiecość – poznajcie nową sesję polskiej marki!

Twórcy marki LOUS zapowiadają, że ich nowa kolekcja jest kobieca, tajemnicza i lekka. Tematem przewodnim jesienno-zimowych projektów są warstwy - miękkie, klasyczne bawełniane dzianiny, łączone z delikatnymi prążkowanymi wiskozami i przezroczystym, jedwabnym szyfonem.

 

Inspiracją dla LOUS Layers jest typowa zmienna aura jesieni, do której dostosowujemy swoją szafę. Nakładamy warstwy ubrań, starając się ochronić przed sezonową słotą, nie tracąc jednocześnie swojej sylwetki i stylu – w zależności od pogody i nastroju, zakładamy i zdejmujemy kolejne elementy garderoby. Założeniem polskiej marki było stworzenie linii, której wszystkie projekty można dowolnie łączyć, a proces ten ma przebiegać prosto i swobodnie. LOUS Layers to magia warstw – wyeksponowanie tego, co w danej chwili mamy ochotę podkreślić, a ukrycie tego, czym nie chcemy się dzielić. To decyzje pozwalające na dostosowanie szafy i pogody do naszych własnych wymagań i potrzeb.

 

Kampania promująca kolekcję została uchwycona w obiektywie Kamila Zacharskiego, któremu pozowała Ania Żurawska. Za make-up modelki odpowiadała Gosia Macias, a włosami zajęła się Ela Jackowska. Lubimy! 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Lous | Lous Warsaw | marka Lous | kampania Lous 2015 | Layers Lous | Lous kampania jesień zima 2015 |

podobne artykuły