PL / EN
LOOKBOOK KOLEKCJI HALLOWEEN H&M ALL FOR CHILDREN 2013

LOOKBOOK KOLEKCJI HALLOWEEN H&M ALL FOR CHILDREN 2013

Halloween już za chwilę! Za co tym razem przebiorą się najmłodsi? Szwedzki brand wypuścił właśnie linię ubrań specjalnie na tę okazję. Co więcej, część zysków z jej sprzedaży wesprze najuboższych!

Syrena, marynarz, duch a może pirat? Halloween już za chwilę! Za co tym razem przebiorą się najmłodsi? Tej jesieni H&M stworzył specjalną kolekcję ubrań, a tak naprawdę przebrań na tę okazję. Co więcej, 25% zysków z całej sprzedaży, zostanie przekazana ubogim dzieciom. Szwedzki brand postanowił po raz kolejny wesprzeć projekt UNICEF, który pomaga poprawić warunki życia, zyskać dostęp do edukacji, opieki zdrowotnej i polepszyć jakość usług w zakresie ochrony społecznej dla najbardziej potrzebujących dzieci. Pieniądze zebrane z tegorocznej kolekcji Halloween All for Children H&M zostaną przekazane na pomoc dla maluchów w Bangladeszu.

 

 

Przyglądając, się lookbook’owi najnowszej linii, można zauważyć inspirację kostiumami z XVIII wieku. Jednym słowem: istna maskarada - syreny, marynarze, Maria Antonina czy piraci. To wszystko znajdziemy tej jesieni w sklepach szwedzkiego giganta odzieżowego.

 

 

Kostiumy są ozdobione kokardkami, pasami, złotymi haftami, a także bardzo ciekawymi grafikami. Co więcej, znana marka posunęła się o krok dalej i w ofercie brandu możemy także znaleźć niezbędne akcesoria do wykończenia całej stylizacji. Muszle, syrenie korony, kapelusze czy peruki – to wszystko pozwoli wykończyć outfit każdego dzieciaka.

 

 

Zajrzyjcie do galerii, tam znajdziecie cały lookbook kolekcji H&M All for Children na rok 2013.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Halloween | stroje na Halloween | H&M all for Children | przebrania na Halloween | H&M for UNICEF | H&M Halloween | H&M |

podobne artykuły