PL / EN
LOOKBOOK KOLEKCJI BIZUU NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011

LOOKBOOK KOLEKCJI BIZUU NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011

Bizuu wraz z najnowszą kolekcją przenosi nas w daleką podróż w głąb Starego Kontynentu. Zobaczcie propozycje marki na sezon jesień zima 2011.

Najnowsza kolekcja na sezon jesień zima 2011 sióstr Blanki Jordan i Zuzanny Wachowiak, projektujących pod marką Bizuu, to daleka podróż w głąb Starego Kontynentu. Poszczególne modele są bowiem inspirowane wyjątkowymi europejskimi miastami. W kolekcji odnajdziemy przede wszystkim sukienki - w fasonach charakterystycznych dla marki, któe zestawione zostały z ręcznie robionymi dodatkami Decolove. Frywolne nakrycia głowy, nadają całości stylizacji wyrazu i potwierdzają, że modą można, a nawet trzeba się bawić.

 

W poszczególnych strojach odnajdziemy nawiązania do stylu boho-chic, inspiracje marynarskie, a przede wszystkim zamiłowanie do mody lat 60. Kolekcja jest różnorodna, jak miasta Starego Kontynentu, a jednocześnie spójna i przemyślana. Zdjęcia wykonał Szymon Brodziak, który współpracował już z Bizuu przy okazji sezonu wiosna lato 2011. Koniecznie zajrzyjcie do galerii!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: trendy jesień zima 2011 | kolekcja | moda polska | bizuu |

podobne artykuły