Logotyp serwisu lamode.info
LOOKBOOK DAMSKIEJ KOLEKCJI ASOS JESIEŃ-ZIMA 2011/12

LOOKBOOK DAMSKIEJ KOLEKCJI ASOS JESIEŃ-ZIMA 2011/12

Trendy jesień-zima 2011/12moda prosto z kreatywnych ulic Londynu, zinterpretowana na wiele sposobów w lookbooku najnowszej damskiej kolekcji Asos.

Asos, jedna z wielu znanych na całym świecie brytyjskich marek tej jesieni będzie święcić triumfy. W nadchodzącym sezonie bowiem lata 60., zwłaszcza londyński styl tej epoki – wiążący się między innymi z zespołem The Beatles i z postacią pierwszej supermodelki Twiggy – jest jedną z najważniejszych tendencji.

 

W jesienno-zimowej kolekcji Asos znajdziemy wybuchową mieszankę estetyki prosto z kreatywnych i niezmiennie inspirujących ulic Londynu. Jest tu odrobina stylu Beat Generation – ciężkie buty i obcisłe spodnie, szczypta dziewczęcego szyku lat 60. – krótkie sukienki uszyte na planie litery „A” oraz inspiracje przywodzące na myśl początki ruchu hippisów i ich zamiłowanie do barwnej kultury folkowej. Cechy charakterystyczne tej kolekcji to mocne kolory – szafranowy odcień pomarańczowego, kobaltowy granat, musztardowy żółty, neonowa czerwień i głęboka zieleń. Intensywne barwy przełamują neutralne kolory o raz printy – cętki, grochy i krata.

 

Całość utrzymana jest atmosferze nostalgii za dawnymi czasami, ale zarazem w świeżym duchu najnowszych trendów. Zapraszamy do galerii!

tagi: Asos | trendy jesień-zima 2011/12 | kolekcja |

podobne artykuły