Logotyp serwisu lamode.info
LOOKBOOK BYNAMESAKKE WIOSNA LATO 2013

LOOKBOOK BYNAMESAKKE WIOSNA LATO 2013

Prezentujemy pełen lookbook basicowej kolekcji Bynamesakke wiosna lato 2013. Zobaczcie koniecznie!

Polsko-kanadyjska marka Bynamesakke, słynąca z odzieży basic wykonanej z najlepszej jakości bawełny tym razem przedstawia nam propozycje na obecny sezon wiosna lato 2013. Zgodnie z ideą marki króluje tu odzież zainspirowana streetstylowym look'iem. Kolekcja to przede wszystkim oversize’owe tuniki i topy longsleeve, bawełniane spodnie, asymetryczne kardigany oraz t-shirty z krótkim rękawem i skórzane paski – wszystko w klasycznych kolorach bieli, szarości, beży, granatów i czerni.

 

 

Projekty wykonane są z długiego, lekkiego włókna bawełny, sprowadzanego ze Stanów Zjednoczonych. Co więcej, użyty materiał poddany był specyficznej obróbce oraz specjalnym efektom deformacji i "podniszczeń", przez co sprawia wrażenie jakby był noszony od lat.

 

 

Zgodnie z hasłem przewodnim marki, "make your own story in life", najnowsza kolekcja Bynamesakke daje możliwość stworzenia indywidualnych zestawów ułatwiających kreowanie własnego i niepowtarzalnego wyglądu. Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie cały wiosenno-letni lookbook marki.

 

tagi: Bynamesakke | basic | Bynamesakke wiosna lato 2013 | Bynamesakke lookbook |

podobne artykuły