PL / EN
EDYTORIAL „MY LONELY ASYLUM” AUTORSTWA KONRADA JAKUBOWSKIEGO

EDYTORIAL „MY LONELY ASYLUM” AUTORSTWA KONRADA JAKUBOWSKIEGO

Zmysłowa Nicole G. (NAVE Models) w tajemniczych, indurialnych wnętrzach. Zobaczcie edytorial autorstwa fotografa Konrada Jakubowskiego !

Porzucone, zdezelowane, industrialne wnętrze, metaliczne akcenty i szkło – w tej scenerii pozuje Nicole G. z Nave Models. W opozycji do otoczenia, outfity modelki zachowane są w kolorystyce czerni i bordo. Akcentem korespondującym między ubraniami a tłemzłote i metalowe dodatki takie jak ciężkie bransoletki, obroże, złote pagony, błyszczące aplikacje czy ćwieki. Stylizacje dobrane przez Kamilę Lewdanską i Katarzynę Konkolowską, to konsekwentny miks koronek ze skórą i przeźroczystych materiałów z wzorzystymi tkaninami.

 

 

Światło na zdjęciach zmienia się z każdym kadrem – raz rzeźbi sylwetkę modelki, innym razem stanowi centrum fotografii, czasem zaś – zaledwie zauważalnie odkrywa treść ujęcia. Autorem przykuwających uwagę zdjęć jest fotograf Konrad Jakubowski, którego prace były wystawiane m.in. na wystawie Young Fashion Photographers Now, International Fashion Photography. Był także finalistą Viva Photo Awards.

 

 

Zobaczcie edytorial „My lonely asylum” w naszej galerii!

 


video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Konrad Jakubowski | Nicole G. | Nave Models | Kamilę Lewdanską | Katarzynę Konkolowską |

podobne artykuły