PL / EN
L`OFFICIEL KAZAKHSTAN KWIECIEŃ 2017 – POLSKI TEAM W SESJI „NEON DEMON”

L`OFFICIEL KAZAKHSTAN KWIECIEŃ 2017 – POLSKI TEAM W SESJI „NEON DEMON”

To kolejny edytorial dla topowego magazynu na koncie polskiej ekipy!

Bez fałszu i podstępu, prawdziwy diament w szklanym świecie” – tymi słowami zapowiadany jest edytorial L`Officiel Kazakstan o intrygującym tytule „Neon Demon”. Jego twórcami zostali polscy artyści – to kolejny już projekt rodzimej ekipy dla tego prestiżowego tytułu.

ZOBACZ TEŻ: ANNA CHOLEWA W L`OFFICIEL KAZAKHSTAN

Przed obiektywem Dawida Klepadły stanęła podopieczna agencji MODEL PLUS, Paulina Łachnik, o której pierwszych krokach w modelingu pisaliśmy TUTAJ i którą wyróżnił już na swoich łamach portal models.com. Stylistka Ewelina Droździuk dobrała szykowne kreacje od takich domów mody, jak: CHANEL, Prada, Dolce&Gabbana, Versace, Maison Margiela, Salvatore Ferragamo, Balmain i Kenzo. Za burzę loków na głowie modelki odpowiedzialna była Sylwia Rudnicka, a równie wyrazisty, co fryzury, make-up wykonała Marta Gąska. Nad całością projektu czuwał dyrektor artystyczny Arek Vaz, który zdecydował się zrealizować sesję w dostojnych wnętrzach Dworku Czarneckiego w Białymstoku. Retusz wykonał Mateusz Musielak.

„Neon Demon” to temat przewodni, który został przedstawiony w niedosłowny sposób. Pierwszą składową tytułu odnajdujemy w wyrazistym świetle, mocnych kreacjach lub elementach wnętrz, z kolei „demon” ukrywa się tu w klimacie sesji, ekspresji modelki i intensywnych stylizacjach. Luźne inspiracje pozwalają puścić wodze fantazji i prowokują do refleksji – tak powinny działać edytoriale. My jesteśmy na tak!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: L`officiel Kazakhstan | edytorial | Paulina Łachnik | Dawid Klepadło | Ewelina Droździuk | Arek Waz |

podobne artykuły