Logotyp serwisu lamode.info
LETNIE PROPOZYCJE AKADEMII STYLIZACJI M.P. BABICZ

LETNIE PROPOZYCJE AKADEMII STYLIZACJI M.P. BABICZ

Akademia Stylizacji M.P. Babicz łączy kreowanie trendów we fryzjerstwie i w modzie. Zobaczcie ich propozycje na lato.

Akademia Stylizacji M.P. Babicz to zespół ludzi, którzy skupiają się nie tylko na kreowaniu trendów fryzjerskich ale też modowych. W swoich kolekcjach starają się bowiem łączyć stylizację włosów i ubrań, co sprawia, że ich koncepcja jest kreatywna i spójna.

 

Letnia kolekcja zatytułowana „Dandelion wind”, jaką Akademia Stylizacji M.P. Babicz prezentowała w wielu miastach zarówno w Polsce jak i zagranicą, nawiązuję swoją stylistyką do sztuki pop-artu. Proste i geometryczne formy sukienek Domu Mody Fulara&Żywczyk posłużyły jako tło do asymetrycznych, odważnych cięć, podkreślonych intensywną koloryzacją. Długie, kobiece suknie współgrały natomiast z romantycznymi lokami upiętymi w luźne koki, a całości stylizacji dopełniały awangardowe „nakrycia” głowy, wykonane ze sztucznych kwiatów.

 

Akademia Stylizacji M.P. Babicz nie zapomniała też o trendach dla panów. Te można podsumować jako nieśmiertelna klasyka z odrobiną nonszalancji. Taki efekt został osiągnięty za pomocą połączenia dopasowanych garniturów z dynamicznymi, podkreślającymi naturalną strukturę włosa fryzurami.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

tagi: Akademia Stylizacji M.P. Babicz | trendy wiosna-lato 2011 | fryzury |

podobne artykuły