PL / EN
LANVIN  KAMPANIA WIOSNA LATO 2013

LANVIN KAMPANIA WIOSNA LATO 2013

 

Top modelki Karlie Kloss, Saskia de Brauw i Daria Strokous w wiosennej kampanii Lanvin okiem fotografia Stevena Meisela! Zobaczcie wszystkie zdjęcia!

 

 

Pamiętacie piękny pokaz Lanvin na paryskim Fashion Week? Dziś prezentujemy najnowszą kampanię tego domu mody.

 

 

Zdjęcia, jak na topową markę przystało, tworzą atmosferę luksusu dla wybranych. Bohaterowie kampanii, uchwyceni na tle eleganckiej zabudowy, umieszczeni są w kadrach na pierwszym, drugim i trzecim planie. Spojrzenia modeli skierowane są w różnych kierunkach, dzięki czemu kompozycja zdjęć zostaje rozbita i zatrzymuje spojrzenie na dłużej.

 

 

W kampanii wzięły udział sławne modelki: Karlie KlossSaskia de Brauw i Daria Strokous. Wszystko doskonale sfotografował jeden z najbardziej rozchwytywanych fotografów mody Steven Meisel. Pracował już dla takich marek jak Dior, Balenciaga, Louis Vuitton.

 

 

Zdefiniowany na nowo czarny garnitur, butelkowa zieleń czy kanarkowa żółć sukienek świetnie czują się w towarzystwie otaczającego modelki szkła, betonu i metalu. Kim są eleganckie, doskonale ubrane postaci i co robią w niebiesko - zielonym półmroku, przemykając pomiędzy cieniami rzucanymi przez egzotyczne rośliny?

 

 

Zobaczcie zdjęcia i odpowiedzcie na to pytanie sami. W naszej galerii cała kampania Lanvin na wiosnę lato 2013!

 

Zerknijcie również na film z sesji. Alber Elbaz wyjątkowo uroczo się nim emocjonuje!

 

źródło: youtube.com

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Lanivin | Karlie Kloss | Saskia de Brauw | Daria Strokous | Steven Meisel |

podobne artykuły