PL / EN
LADY GAGA W OKŁADKOWEJ SESJI PORTER MAGAZINE

LADY GAGA W OKŁADKOWEJ SESJI PORTER MAGAZINE

W najnowszym numerze Porter Magazine pojawiła się Lady Gaga, która pozuje przed obiektywem słynnego duetu  - Inez&Vinoodh. Zobaczcie efekty!

Mimo że na jakiś czas odsunęła się od blasków fleszy, wcale nie oznaczało to zakończenia jej kariery. Do niedawna mogło się wydawać, że Lady Gaga ma już najlepsze czasy za sobą, a jednak znana piosenkarka wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Na fali głośnej kampanii dla domu mody Versace, postanowiła pokazać kompletnie inne oblicze, pozując w sesji okładkowej Porter Magazine.

 


Gaga, znana ze swojego ekscentrycznego stylu, szczególnym zamiłowaniem darzy niebotycznie wysokie koturny oraz wybiegowe kreacje Geratha Pugh. Co więcej, w dokładnie takich zestawach przechadza się ulicami, wywołując nie lada sensację.

 

Na okładce czasopisma wydawanego pod szyldem najsłynniejszego sklepu internetowego z projektami światowych marek - Net-a-porter, mamy okazję zobaczyć ją w wydaniu au naturel. Dwudziestoośmiolatka pozuje dla duetu Inez&Vinoodh kompletnie pozbawiona swoich szalonych peruk, ubrana w stary szlafrok swojej babci, który często zakłada tworząc muzykę.

 

 

Redaktor naczelna magazynu Lucy Yeomans powiedziała: „Łatwo zapomnieć, że pod tymi wszystkimi scenicznymi kreacjami kryje się młoda niezwykle utalentowana kobieta. Tymi zdjęciami chcieliśmy wydobyć jej naturalne piękno, pokazując jej prawdziwe oblicze.

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Lady Gaga | Porter Magazine |

podobne artykuły