PL / EN
KULTOWE FRYZURY, KTÓRE ZROBISZ SAMA

KULTOWE FRYZURY, KTÓRE ZROBISZ SAMA

Te kultowe fryzury wykonasz sama!

Fryzury „na bardotkę” ogłaszają wielki powrót, bo pasują idealnie do jesiennych stylizacji. Są młodzieńcze i zalotne, a w komplecie z płaszczem i skórzanymi rękawiczkami stworzą wizerunek damy. Przed Wami instruktaż wykonania kultowego uczesania rodem z lat 50. i 60. XX wieku.

KULTOWE FRYZURY – WŁOSY ROZPUSZCZONE

Kultowe fryzury w stylu Brigitte Bardot należy układać na włosach długich i półdługich. Do ich przygotowania potrzebujesz gadżetów fryzjerskich takich jak: wałki lub lokówka, pianka zwiększająca objętość, lakier do włosów, okrągła szczotka, grzebień oraz suszarka.

Jak wykonać stylową fryzurę a'la BB? Najpierw umyj włosy i lekko je podsusz, a następnie wgnieć piankę, która sprawi, że efekt końcowy będzie trwalszy. Poszczególne pasma nawiń na wałki. Twoje włosy już są suche? Doskonale! Teraz poprowadź na środku równy przedziałek. Boczne pasma pozostaw gładkie, a tył natapiruj. Fryzurę spryskaj lakierem, a następnie przeczesz delikatnie włosy, tak aby je wygładzić. Ponownie utrwal fryzurę lakierem. Gotowe!

Jeśli nie masz w zasięgu ręki wałków do włosów, wystarczy lokówka. Zainspiruj się lookiem Lany Del Rey, która popularyzuje uproszczoną wersję fryzury a’la Bardot. By ją wykonać, wetrzyj w umyte włosy piankę dodającą objętości i wysusz je na okrągłej szczotce. Podkręć końcówki lokówką i natapiruj włosy na czubku. Całość spryskaj lakierem. Fryzurę możesz ozdobić opaską z perłami.

POLECAMY: NAJMODNIEJSZE FRYZURY MODELEK I GWIAZD

fot. Instagram/ @parikmahersha

KULTOWE FRYZURY – WŁOSY UPIĘTE

Poprzednia fryzura stanowi bazę do kultowego koka w stylu Brigitte Bardot. Jak go wykonać? Dwa pasma po bokach zepnij z tyłu głowy, tak aby utworzyć tzw. „bańkę”. Przednie, luźne pasma niech opadają na uszy. Całość utrwal lakierem do włosów.

Kultowe upięcia w stylu Brigitte Bardot noszą gwiazdy takie jak Beyoncé, Anna Ewers, Anja Rubik, Angelina Jolie oraz Penelopé Cruz. Od dzisiaj możesz je wykonać w domu bez pomocy fryzjera.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: fryzury | upięcia | uczesania | stylizacja włosów | fryzjer | Brigitte Bardot | TRENDY |

podobne artykuły