PL / EN
KULISY SESJI Z LIDIĄ POPIEL I MARKĄ SOLAR

KULISY SESJI Z LIDIĄ POPIEL I MARKĄ SOLAR

Zobaczcie fotorelację zza kulis sesji zdjęciowej z Lidią Popiel, marką Solar oraz zwyciężczynią naszego konkursu - Dagmarą

Wieszaki kolorowych ubrań, rząd wzorzystych butów, torby kosmetyków, a przed ogromnym lustrem niczym w najlepszym salonie fryzjerskim - w użyciu suszarka, szczotka i lakier do włosów. Brzmi jak kulisy profesjonalnej sesji zdjęciowej? Tak, a w dodatku w redakcji LAMODE.INFO!

 

Razem z marką Solar oraz Lidią Popiel i jej asystentami stworzyliśmy plan zdjęciowy, którego bohaterką została Dagmara - zwyciężczyni naszego konkursu. Z jej twarzy uśmiech nie schodził praktycznie przez cały czas trwania sesji, ale trudno się dziwić - od rana wszyscy wzajemnie zarażali się pozytywną energią, do czego z pewnością przyczyniła się też przepiękna słoneczna aura. Choć dzień wcześniej niepewne prognozy nie dawały nam pewności, że nie będziemy musieli zmagać się z silnym wiatrem czy deszczem, w rezultacie mogliśmy cieszyć się wymarzoną pogodą. 

 

Dagmara z pewnością mogła poczuć się jak gwiazda prawdziwego edytorialu - trafiła bowiem w ręce najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach. Zanim efekty jej finalnych stylizacji uchwyciła w swoim obiektywie Lidia Popiel, perfekcyjny makijaż kosmetykami marki MAC Cosmetics wykonała Karina Wacławik, rzucający się w oko manicure skrupulatnie przygotowywała Basia Bugajska, a o rewelacyjną fryzurę zadbał Piotrek Popławski z warszawskiego salonu U fryzjerów.


Bohaterka sesji organizowanej wspólnie z marką Solar okazała się modelką idealną. Cierpliwa, zaangażowana i otwarta na współpracę z całą ekipą. Zestawy, które przygotowaliśmy były dla Dagmary czymś zupełnie nowym, jeśli chodzi o dobór krojów czy kolorów. Na co dzień sięga ona bowiem po proste fasony i monochromatyczne odcienie. Rzeczy z najnowszej wiosenno-letniej kolekcji marki Solar okazały się dla niej więc małym wyzwaniem, ale jak zaobserwowaliśmy w trakcie - zdecydowanie warto było je podjąć! Zestawy modelki uzupełniały również dodatki - torebki, biżuteria, a także obuwie. Zwracające uwagę czółenka i sandały na wysokim obcasie zapewniły nam sklepy DeeZee, Sarenza oraz warszawskie shoowroom’y Pomada i Aliganza.

 

Jak przystało na dobrze przygotowaną sesję zdjęciową, nie mogło zabraknąć także odpowiedniego zaplecza cateringowego! Pysznymi i świeżymi przekąskami oraz ciepłym lunchem cała ekipa mogła częstować się dzięki zaopatrzeniu, które przygotował dla nas lokal Socjal na Foksal 18.

 

Rezultaty całej sesji już niebawem na portalu, a póki co zajrzyjcie do galerii i obejrzyjcie zdjęcia z backstage’u autorstwa Magdaleny Wieczorek. 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: kulisy sesji | Lidia Popiel | MAC Cosmetics | U fryzjerów | sesja zdjęciowa | DeeZee | Sarenza | Pomada | Aliganza | Socjal | Solar |

podobne artykuły