PL / EN
KULISY NAJNOWSZEJ KAMPANII SIMPLE Z MAGDALENĄ JASEK I MAJĄ SALAMON

KULISY NAJNOWSZEJ KAMPANII SIMPLE Z MAGDALENĄ JASEK I MAJĄ SALAMON

Zobaczcie kulisy powstawania wiosenno- letniej kampanii marki Simple oraz dowiedzcie się, co o projekcie mówią jego główne bohaterki - Magdalena Jasek i Maja Salamon

Marka Simple CP co sezon angażuje do swoich kampanii najlepsze polskie topmodelki. Do tej pory najnowsze kolekcje promowały już Magdalena Frąckowiak, Monika Jagaciak, Daga Ziober czy Zuzanna Bijoch. Wybór Magdaleny Jasek i Mai Salamon był więc naturalną kontynuacją przyjętej przez Simple CP strategii. Jednak oprócz pozycji dziewczyn, jaką zdążyły sobie już wypracować w branży, duży wpływ na zaangażowanie ich do wiosenno- letniej kampanii była także ich nieoczywista uroda, oraz świeżość, subtelność i kobiecość, które niezwykle pasują do nowej odsłony marki. Do tego, że do projektu zaproszono nie jedną, jak dotychczas, a dwie bohaterki, przyczyniły się w dużej mierze prywatne relacje Mai i Magdy. Ekipa, na czele z fotografką Agatą Pospieszyńską, doceniła fakt, że dziewczyny świetnie się dogadują. Dało się wyczuć między nimi wyjątkową energię, co finalnie przełożyło się na efekty w postaci zdjęć czy promocyjnego wideo autorstwa Kuby Kossaka.

 

Na plan zdjęciowy, polski brand wybrał tym razem jedno z najpiękniejszych miast w Europie, czyli słoneczną Lizbonę. Położona w zachodniej części Półwyspu Iberyjskiego stolica Portugalii, idealnie sprawdziła się w roli tła dla stylizacji z wiosenno- letniej przygotowanych przez Inę Lekiewicz. Głównym powodoem jest specyficzną „miejskość” tego miejsca. To właśnie niepowtarzalny klimat miasta, zdaniem twórców kampanii, stworzył niezwykle zgrany duet z projektami teamu Weroniki Pietras.

 

Czego możemy się zatem spodziewać w ramach samej kolekcji? Główną inspiracją do jej powstania była moda i sztuka lat 60.. Znajdziemy w niej nasycone kolory, geometryczne nadruki oraz nowoczesne fasony wzbogacone niekonwencjonalnymi detalami. Motywem przewodnim są charakterystyczne dla tamtego okresu pudełkowe płaszcze, trapezowe bluzki oraz sukienki. Nawiązujące do sztuki Julia le Parca wzorzyste tkaniny, w klasycznym duecie czerwieni i granatu tworzą abstrakcyjne kombinacje, a geometryczne złudzenia optyczne silnie oddziałują na zmysł wzorku.

 

Specjalnie dla LAMODE.INFO główne bohaterki wiosenno- letniej kampanii Simple CP – Magdalena Jasek i Maja Salamon skomentowały swój wspólny projekt w dość nietypowy sposób. Modelki postanowiły odpowiedzieć na nasze pytania... wierszem! Efekty znajdziecie poniżej! 

 

Marki Simple letnia kampania,

Powstać miała bez zawahania. 

Miejsce- Lizbona, ekipa – zgrana

Piękna kolekcja, praca od rana!

My- Magda i Maja, znamy się od lat,

Razem zwiedziłyśmy prawie cały świat.

Z przyjaciółmi najlepiej się dogaduje,

więc razem dobrze nam się pozuje :) 

W Portugalii nie brakowało słońca,

Inspiracji było bez końca. 

Makijaż świetlisty, włosy rozwiane

Już ten wiersz kończymy,

kolejnym pokazem zaaferowane :)


video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Simple | Simple CP | Magdalena Jasek | kampania | Agata Pospieszyńska | Maja Salamon |

podobne artykuły