Logotyp serwisu lamode.info
EMILIO PUCCI - KAMPANIA WIOSNA LATO 2015

EMILIO PUCCI - KAMPANIA WIOSNA LATO 2015

Feeria barw, lata 70. i piękna Natasha Poly. Zobaczcie najnowszą wiosenno- letnią kampanię marki Emilio Pucci!  

Już po kolekcji wiosna lato 2015, którą Peter Dundas zaprezentował podczas Tygodnia Mody w Mediolanie, można było się spodziewać, że kampania najnowszych propozycji marki Emilio Pucci zabierze nas w podróż do lat 70.. Oprócz prawdziwej feerii barw w postaci flagowych projektów włoskiego domu mody, duet fotografów Inez&Vinoodh zaoferował nam również istną psychodelię z Natashą Poly w roli głównej.

 

Modelka, która w tym sezonie pojawiła się już w najnowszych kampaniach Isabel Marant i Marc Jacobs, prezentuje nam look typowy dla lat 70. ubiegłego wieku. Ostra grzywka, mocny makijaż oczu i przede wszystkim stylizacje – sukienki mini i maksi, które wręcz hipnotyzują kolorem, podobnie z resztą jak pomarańczowy komplet z talią podkreśloną grubym paskiem, dają bardzo przekonujący efekt.

 

W swoich kolekcjach sezon wiosna lato 2015 wiele marek czerpało inspiracje z mody tamtego okresu - trendu flower power czy stylu disco. Żadna z nich nie zaprezentowała nam tego jednak tak dosłownie jak Emilo Pucci. Zajrzyjcie do galerii i przekonajcie się sami! 

tagi: Emilio Pucci | kampania | Natasha Poly | Emilio Pucci wiosna lato 2015 | Inez & Vinoodh |

podobne artykuły