PL / EN
Kuchnia na wymiar – dlaczego warto się na nią zdecydować?

Kuchnia na wymiar – dlaczego warto się na nią zdecydować?

Meble skrojone na miarę.

Planujesz aranżację kuchni? A może czeka Cię remont i zastanawiasz się, jakie meble do kuchni wybrać? Podpowiadamy – meble na wymiar? Powód? Żadne inne rozwiązanie nie da Ci tylu możliwości i takiego pola do personalizacji, jak właśnie zamówienie mebli na wymiar. Poniżej znajdziesz konkretne i realne korzyści. Zapoznaj się z nimi i podejmij właściwą decyzję!

Kuchnia na wymiar, czyli meble skrojone idealnie na miarę

Kuchnia jest sercem domu. To tutaj spędzamy dużo czasu i to nie tylko na gotowaniu oraz przygotowywaniu potraw, ale również na ich konsumowaniu oraz rozmowach z pozostałymi domownikami czy gośćmi. Kluczowe jest zatem stworzenie pomieszczenia, które będzie przede wszystkim funkcjonalne, praktyczne oraz estetyczne, gdyż kuchnia musi oczywiście korespondować ze stylem całego domu czy mieszkania.

Pozostaje jednak pytanie – czy zdecydować się na meble na wymiar, czy może kupić gotowe w sklepie meblowym? Zdecydowanie jesteśmy za tym pierwszym rozwiązaniem. Przede wszystkim meble na wymiar w kuchni pozwalają zaaranżować każdy wybrany centymetr powierzchni, również wszelkie wnęki czy skosy. Tutaj mamy możliwość dokładnie wszystko zaplanować – jakiej wysokości mają być szafki, czy może zamiast nich wolimy szuflady, czy górna zabudowa ma sięgać do sufitu, czy niżej, a do tego jeszcze parametry dotyczące rodzaju i koloru materiałów, frontów, uchwytów i blatów.

Zatem jeśli chcemy, by czas spędzony w kuchni był przyjemnością, zadbajmy o to i miejmy wnętrze niemal skrojone na miarę. Co ważne, meble na wymiar świetnie sprawdzają się nie tylko w małych i nieustawnych kuchniach, ale też w tych dużych i przestronnych.

 

Pełna dowolność w projektowaniu mebli na wymiar oraz innych udogodnień

Meble kuchenne na zamówienie dopasujemy indywidualnie do siebie oraz do swoich oczekiwań, ale nie tylko. Przede wszystkim mamy możliwość wybrania dosłownie każdego elementu. Przykładowo, gdzie chcemy mieć szafki, a gdzie szuflady, w jaki sposób zaplanujemy szafki narożne – czy znajdą się w nich obrotowe elementy, a może wysuwane na szynach. Dodatkowo możemy zaprojektować przedłużany blat, tak by obejmował on nie tylko całą dolną zabudowę, ale też sięgał jeszcze dalej, pełniąc rolę stołu. Wówczas wystarczy dostawić do niego krzesła lub hokery i gotowe. Dobrze jest też wcześniej poszukać inspiracji i ciekawych rozwiązań, na przykład w sklepie meblowym online.

Zdecydowanie się na meble na wymiar pozwala też dowolnie zaplanować wyspę kuchenną – ze wszystkimi udogodnieniami, jakie tylko chcemy. Może to być na przykład mała lodówka na napoje, gniazda elektryczne chowane w blacie czy podłączenie płyty grzewczej albo umieszczenie w niej zlewozmywaka. Ograniczeniem jest tak naprawdę nasza wyobraźnia.

Meble na wymiar – masowej produkcji mówimy nie!

Na koniec jeszcze zostawiliśmy jedną korzyść. Mianowicie chodzi o to, że meble na wymiar są unikatowe, niepowtarzalne, po prostu „nasze”. To nie jest masowa produkcja, więc są małe szanse na to, że gdziekolwiek indziej ktoś będzie miał dokładnie taką samą kuchnię w swoim domu. Jako że każdy element powstaje dopiero po konsultacjach z klientem, żadne produkty nie zalegają w magazynach czy na półkach meblowego sklepu. Ponadto możemy być pewni, że wszystko będzie dopracowane w najmniejszym szczególe, nic nie będzie skrzypić czy się nie domykać.

Podsumowując, wskazaliśmy główne zalety mebli kuchennych na wymiar. Mamy nadzieję, że pokazaliśmy Ci, ile dobrego daje zdecydowanie się na nie. Nie czekaj zatem i wykreuj kuchnię na miarę swoich potrzeb!

 

fot. materiały prasowe

Materiał zewnętrzny

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: wnętrza |

podobne artykuły