PL / EN
KRISTEN STEWART W SESJI OKŁADKOWEJ DLA VOGUE UK

KRISTEN STEWART W SESJI OKŁADKOWEJ DLA VOGUE UK

Kristen Stewart wytrwale pracuje nad swoim wizerunkiem – na czerwonym dywanie zawsze prezentuje się zjawiskowo, zaś w sesji okładkowej dla październikowego Vogue UK wystąpiła w odważnych, multikolorowych stylizacjach. Autorem zdjęć jest Mario Testino.

 

Na bieżąco możemy obserwować, jak gwiazda Sagi Zmierzch przechodzi przemianę z nastolatki w kobietę. Na czerwonym dywanie prezentuje się coraz bardziej dojrzale i za każdym razem zachwycająco pięknie, natomiast w sesji dla październikowego Vogue UK możemy podziwiać aktorkę w multikolorowych stylizacjach, wprost stworzonych dla młodej dziewczyny.

 

Różnorodność printów na zdjęciach tworzy kolorową mozaikę – wzory animalistyczne, kwiatowe i geometryczne w intensywnych barwach i połączeniu ze złotymi akcesoriami w co dziennych stylizacjach mogłyby wyglądać tandetnie, jednak młody wiek aktorki dobrze współgra z tak odważnymi połączeniami.

 

Również w makijażu Kristen Stewart widzimy pewną odmianę. Aktorka, która zwykle występuje w niedostrzegalnym makijażu, czasem tylko podkreślając oczy, w Vogue odważyła się nie tylko na wymyślne stylizacje, ale i nietypowy make-up z czerwonymi ustami i oczami podkreślonymi rudawym odcieniem brązu.

 

Jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia została sfotografowana przez samego Mario Testino.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Mario Testino | Vogue | Vogue UK | Kristen Stewart |

podobne artykuły