PL / EN
KONKURS FOTOGRAFICZNY 7 LIVES

KONKURS FOTOGRAFICZNY 7 LIVES

Zagłosuj na uczestników konkursu fotograficznego 7 Lives, organizowanego przez magazyn Finelife i Warszawską Szkołę Filmową i sam wygraj nagrodę!

Dobiegł końca konkurs fotograficzny 7 Lives organizowany przez magazyn Finelife i Warszawską Szkołę Filmową. Uczestnicy, inspirując się magazynem internetowym Finelife, otrzymali 7 zadań fotograficznych. Oceniało ich jury w składzie: Lidia Popiel - Redaktor Naczelna magazynu i fotograf, Jacek Poremba - fotograf mody i gwiazd oraz Piotr Welc - współautor pomysłu. Oficjalne wyniki zostaną ogłoszone 16 czerwca w Warszawskiej Szkole Filmowej.

 

Na zakończenie konkursu magazyn Finelife przygotował atrakcyjną niespodziankę dla czytelników portalu. Ci ostatni mają za zadanie wyłonić spośród 20 finalistów laureata, który otrzyma nagrodę publiczności. Głosowanie odbywa się na stronie:

 

http://topwszechczasow.pl/notowanie/fotografia-finelife-7-lives-final_cda.html

 

Liczy się nie tylko oddawanie głosów na uczestników konkursu, ale także styl i poziom komentarzy. Najciekawsze uzasadnienie własnego wyboru zostanie nagrodzone. Podobnie jak laureat, autor najciekawszego komentarza otrzyma drukarkę HP Photosmart Ink Advantage. Głosowanie trwa do 12 czerwca. 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: konkurs | fotografia | Finelife |

podobne artykuły