PL / EN
KONKURS C&A REIMAGINE THE EVERYDAY – BIAŁY TALERZ I MNÓSTWO WYOBRAŹNI

KONKURS C&A REIMAGINE THE EVERYDAY – BIAŁY TALERZ I MNÓSTWO WYOBRAŹNI

Co można stworzyć ze zwykłego plastikowego talerzyka i czy zastawa może zmienić się w dzieło sztuki? Zobaczcie, co tym razem wymyśli reprezentująca Polskę w międzynarodowym konkursie C&A artystka i projektantka Halina Mrożek.

Pogranicze mody i sztuki to miejsce, gdzie codzienność inspiruje zupełnie nowe sposoby myśleniaHalina Mrożek – uczestniczka międzynarodowego konkursu dla projektantów C&A Reimagine the Everyday – ponownie udowadnia, że nawet w najbardziej zwyczajnych przedmiotach jednorazowego użytku odnaleźć można natchnienie i sporą dawkę awangardowego piękna.

 

 

Dwa tuziny talerzyków śniadaniowych, chwila namysłu i nieograniczone pole do popisu. By stworzyć coś nowego zwykle potrzebna jest najpierw całkowita dekonstrukcja utartej formy. Gdy w ruch idą nożyczki i klej okazuje się, że plastikowe ścinki tworzą lekkie i przestrzenne modele. Końcowy efekt? Przypominające pióra ozdoby na rękę i kołnierz, które swoją nieoczywistością i uwodzą oryginalnością.

 

 

Przed Wami zaledwie próbka twórczości utalentowanej projektantki. Ciekawi Was, jak będzie wyglądał finałowy projekt, który Halina Mrożek przygotuje na konkurs C&A

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: konkurs dla projektantów C&A | Reimagine the Everyday | Halina Mrożek | polska projektantka Halina Mrożek |

podobne artykuły