PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
KONKURS C&A REIMAGINE THE EVERYDAY – HALINA MROŻEK PRZY PRACY

KONKURS C&A REIMAGINE THE EVERYDAY – HALINA MROŻEK PRZY PRACY

Pamiętacie o tym, że w trwającym właśnie międzynarodowym konkursie dla projektantów C&A bierze udział także reprezentantka Polski? Dziś podglądamy Halinę Mrożek przy pracy. Zajrzyjcie!

Co można zrobić z plastikowych talerzyków, łyżeczek, noży i widelców? Jak się okazuje bardzo wiele. Twórczość to nieustający proces. Moja wyobraźnia kreuje cały czas! – wyznała nam Halina Mrożek, reprezentantka Polski w międzynarodowym konkursie dla projektantów C&A Reimagine the Everyday.

 

 

Popularna marka poprosiła ośmiu świetnie zapowiadających się młodych projektantów, działających na pograniczu mody i sztuki, o przekształcenie przedmiotów codziennego użytku w niezwykłe elementy ubioru i dodatki. Finalne propozycje poznamy już niedługo, a oprócz możliwości zaprezentowania swojego projektu na witrynach C&A szczęśliwy zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 10.000 euro, którą będzie mógł wykorzystać na dowolny cel promujący design.

 

 

Nie lubimy próżnować, więc po oddaniu naszego głosu i w oczekiwaniu na wyniki, podglądamy jak wygląda codzienna praca Haliny. Ozdobny kołnierz ze ścinków pleksi, aluminiowe rękawy czy aureola z termicznie obrabiane plastikowych widelców to tylko niektóre z zaskakujących, oryginalnych dzieł artystki.

 

 

Jeśli chcecie śledzić konkurs Reimagine, zajrzyjcie na profil facebook.com/ca oraz pod hashtag #reimagine  na Twitterze.

 

 

Niedługo pokażemy Wam kolejne filmiki, w których artystka zdradza czym się inspiruje i jakie są jej metody pracy. Tymczasem zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczycie Halinę pracującą nad swoimi projektami.

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: konkurs dla projektantów C&A | Reimagine the Everyday | Halina Mrożek | polska projektantka Halina Mrożek |

podobne artykuły