PL / EN
KONKURS C&A REIMAGINE THE EVERYDAY – CO TWORZY HALINA MROŻEK?

KONKURS C&A REIMAGINE THE EVERYDAY – CO TWORZY HALINA MROŻEK?

Spotkaliście się kiedyś z określeniem sculpt-couture? Dziś prezentujemy Wam filmik, w którym uczestniczka międzynarodowego konkursu dla projektantów C&A Halina Mrożek, opowiada o swojej dziedzinie sztuki. Sprawdźcie!

Spotkaliście się kiedyś z określeniem sculpt-couture? Rzeźbiarstwo mody to dość nietypowa dziedzina, ale Halina Mrożek jest w niej prawdziwą mistrzynią, nie dziwi więc fakt, że to właśnie ona została zaproszona przez popularną markę C&A do reprezentowania Polski w międzynarodowym konkursie dla projektantów Reimagine the Everyday.

 

 

"Bardzo ciekawe wyzwanie. Początkowo wiedziałam tylko, że dostanę zestaw materiałów, z których muszę tworzyć, natomiast nie wiedziałam co to dokładnie będzie. Niedawno otrzymałam paczkę z kolorowymi sztućcami, które bardzo mi się spodobały i myślę, że uda mi się z nich stworzyć wiele ciekawych historii" - opowiada projektantka w krótkim filmiku, który prezentujemy Wam poniżej.

 

 

Jesteście ciekawi, jak sama Halina określa swoją pracę i jak wyglądają jej dotychczasowe projekty? Zapraszamy do obejrzenia video.

 

źródło: vimeo.com

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: konkurs dla projektantów C&A | Reimagine the Everyday | Halina Mrożek | polska projektantka Halina Mrożek |

podobne artykuły