PL / EN
KOLOROWE VANSY OD KENZO

KOLOROWE VANSY OD KENZO

Czy to hit nadchodzącego lata? Zobacz, jak prezentują się amerykańskie Vansy, które powstały w efekcie najnowszej kolaboracji z marką Kenzo i zachwycają wzorami i energetyzującymi barwami.

 

17. kwietnia w Paryżu odbyła się oficjalna premiera modeli butów Kenzo&Vans na wiosna lato 2012, powstałych przy współpracy tych dwóch znanych marek. Projekty łączą w sobie luźny, miejski styl reprezentowany przez Vans z bogatym wzornictwem i kolorystyką, charakterystycznymi dla Kenzo.

 

Limitowana edycja butów do sprzedaży trafi aż w trzech odsłonach. Pierwsze modele bazują na kultowych modelach Vans Era i przeznaczone są zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Dostępne będą w wersji kolorystycznej zmiksowanej bieli, niebieskiego, zielonego i czerwonego zaprezentowanej w postaci energetyzujących printów.

 

Współpraca z Vansem była cichym marzeniem z dzieciństwa, dwójki dyrektorów kreatywnych Kenzo. Humberto Leon i Carol Lim w czasie premiery limitowanej edycji opowiadali o tym, że nie są w stanie zliczyć ile par Vansów mieli już w swoim życiu. Fanami tych butów stali się już w dzieciństwie, które spędzili na przedmieściach Los Angeles, dlatego, styl kultowej amerykańskiej marki chcieli przenieść do swojego domu mody.

 

Limitowane egzemplarze na rynek trafiać będą stopniowo w maju, czerwcu i kolejno w lipcu. Kolekcja sprzedawana będzie na całym świecie w butikach Kenzo, na stronie Kenzo.com oraz w sklepach partnerskich. Cena za parę zaczyna się od 130$.

 

Tej wiosny możemy oglądać efekty współpracy domu mody Missoni z marką Converse, ale jak się okazuje, to nie jedyna kolaboracja, która pretenduje do miana hitu sezonu. Jak oceniacie połączenie amerykańskiej ulicy z barwnym stylem Kenzo?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Vans | Kenzo |

podobne artykuły