PL / EN
AGATA ENDO NOWICKA W KAMPANI MARKI SHE/S A RIOT

AGATA ENDO NOWICKA W KAMPANI MARKI SHE/S A RIOT

Nie trzeba być dziewczyną z kontraktem najlepszej agencji modelek na świecie, by stworzyć udaną kreację podczas sesji zdjęciowej. Zobaczcie, więc jakie efekty uzyskała stając przed obiektywem, znana ilustratorka Agata Endo Nowicka przy współpracy z marką SHE/S A RIOT.

Jej rysunki możemy podziwiać w publikacjach Wysokich Obcasów czy ELLE, gdzie ilustrują felietony Zuzanny Ziomeckiej. Prace Agaty Endo Nowickiej podziwiać możemy również w kolekcjach Empiku i jego kawiarniach, gdzie zdobią ściany czy w New Yorkerze. Jednak znana ilustratorka porzuciła na moment szkicownik i ołówek by wcielić się w rolę modelki. Została, bowiem zaproszona do współpracy z młodziutką polską marką Eweliny Kustry, SHE/S A RIOT.

 

Endo stanęła przed obiektywem Wojtka Gardasia w sesji bardzo glamour, pokazując niezwykle kobiece i wieczorowe oblicze marki. Trochę surowe i drapieżne kreacje wzmocniły elementy vintage obecne w scenografii sesji. Rysowniczka została ubrana wyłącznie w kreacje marki SHE/S A RIOT. Za make up i włosy odpowiedzialna została Małgorzata Szlasa. Post produkcja jest z kolei zasługą Beaty Biernackiej.

 

Kolejny dowód na to, że nie trzeba być zawodową modelką, by uzyskać tak niezwykle udane efekty współpracy na planie zdjęciowym.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Agata Endo Nowicka | She/s a Riot |

podobne artykuły