PL / EN
AGATA ENDO NOWICKA W KAMPANI MARKI SHE/S A RIOT

AGATA ENDO NOWICKA W KAMPANI MARKI SHE/S A RIOT

Nie trzeba być dziewczyną z kontraktem najlepszej agencji modelek na świecie, by stworzyć udaną kreację podczas sesji zdjęciowej. Zobaczcie, więc jakie efekty uzyskała stając przed obiektywem, znana ilustratorka Agata Endo Nowicka przy współpracy z marką SHE/S A RIOT.

Jej rysunki możemy podziwiać w publikacjach Wysokich Obcasów czy ELLE, gdzie ilustrują felietony Zuzanny Ziomeckiej. Prace Agaty Endo Nowickiej podziwiać możemy również w kolekcjach Empiku i jego kawiarniach, gdzie zdobią ściany czy w New Yorkerze. Jednak znana ilustratorka porzuciła na moment szkicownik i ołówek by wcielić się w rolę modelki. Została, bowiem zaproszona do współpracy z młodziutką polską marką Eweliny Kustry, SHE/S A RIOT.

 

Endo stanęła przed obiektywem Wojtka Gardasia w sesji bardzo glamour, pokazując niezwykle kobiece i wieczorowe oblicze marki. Trochę surowe i drapieżne kreacje wzmocniły elementy vintage obecne w scenografii sesji. Rysowniczka została ubrana wyłącznie w kreacje marki SHE/S A RIOT. Za make up i włosy odpowiedzialna została Małgorzata Szlasa. Post produkcja jest z kolei zasługą Beaty Biernackiej.

 

Kolejny dowód na to, że nie trzeba być zawodową modelką, by uzyskać tak niezwykle udane efekty współpracy na planie zdjęciowym.

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Agata Endo Nowicka | She/s a Riot |

podobne artykuły